Index van personen gerangschikt op GEBOORTEPLAATS letter: S

Personen index

Naar geboorteplaatsen beginnend met letter R

Naar geboorteplaatsen beginnend met letter T

Totaal 1362 personen met 132 verschillende geboorteplaatsen beginnend met een S:
Saint-Germain-en-Laye (3)
Saksen, Duitsland (1)
Salverd onder Franeker (3)
Sambeek (1)
Sandfirden (11)
Sandfirderrijp (1)
Sandringham (2)
Sanfirden (41)
Sanfirden ? (1)
Sappemeer (2)
Sassenheim (1)
Schaesberg (1)
Schalsum (13)
Scharl (16)
Scharl - Rea Klif (1)
Scharl / Laaxum (1)
Scharnegoutum (127)
Scharren (1)
Scharsterbrug (11)
Scherpenzeel (4)
Schettens (41)
Schettens ? (1)
Schiedam (3)
Schijndel (2)
Schildwolde (1)
Schillaard (8)
Schimmert (4)
Schingen (16)
Schinnen (4)
Schinveld (1)
Schokland Overijssel (1)
Schoorl (1)
Schoterland (26)
Schoterland mairie Heerenveen (2)
Schraard (30)
Schrans (1)
Schwarzau am Steinfeld (2)
Schwarzau am Steinfeld (Neder-Oostenrijk) (1)
Schwerin (6)
Sebaldeburen (Grotegast Gr) (1)
Sensmeer (4)
Sexbierum (33)
Shell Rock (IA) (1)
Sicilië (1)
Siegen (5)
Sieswerd (1)
Sijbekarspel (1)
Sijbrandaburen (10)
Sijbrandahuis (Dantumadeel) (1)
Silvolde (3)
Simmern (1)
Sint Annaparochie (9)
Sint Antonis (1)
Sint Germain-en-Laye (1)
Sint Germain-en-Leye (1)
Sint Hubert (1)
Sint Jacobiparochie (15)
Sint Johannesga (4)
Sint Nicolaasga (179)
Sint Petersburg (9)
Sjanghai (1)
Skarl (1)
Skarn (1)
Skuzum (1)
Slappeterp (9)
Slijk Ewijk (1)
Slijkenburg (1)
Slootdorp (1)
Slot Drottningholm (2)
Slot Friedenstein (1)
Slot Harburg ? (1)
Sloten (45)
Smallebrugge (4)
Smallingerland (11)
Sneek (304)
Sneek - Tinga (1)
Sneek ? (1)
Snikzwaag (36)
Soerakarta Ned.Indië (1)
Soest (1)
Soestdijk (5)
Söhle (Tsjech.) (1)
Sölde Duitsland (1)
Solna (1)
Sondel (19)
Sondershausen (1)
Sonnega (6)
Sopsum (1)
Sorgenfri (1)
Soria (1)
South Dakota (1)
Spanga (5)
Spannum (39)
Spaubeek (4)
Spears (1)
Speers (1)
Speers / Deersum (1)
Speers (Dearsum) (1)
Speers/Deersum (1)
Sprang-Capelle (1)
Springfield (1)
Stadskanaal (1)
Stavoren (16)
Stavoren Zuidermeer (1)
Stede Duitsland (1)
Steenbergen (2)
Steenwijk (1)
Steenwijkerwold (27)
Steggerda (9)
Stettin (1)
Steyl (L) (1)
Stiens (32)
Stobbega (2)
Stockholm (5)
Stolberg (1)
Straatsburg (2)
Stratum (9)
Strelitz (1)
Stroobos (5)
Stuttgart (4)
Styvenberg Brussel (1)
St. Annaparochie (1)
Suameer (8)
Súd Broek (1)
Sukabumi (Java) (1)
Surhuisterveen (3)
Surhuizum (5)
Surrey (1)
Swichum (23)
Sybrandaburen (3)
Sybrandburen (1)
Szczerin (1)

Totaal 1362 personen met 132 verschillende geboorteplaatsen bij deze letter S.

Personen index

GEBOORTEPLAATSTIJDPERKVOORNAAM EN ACHTERNAAMTEKSTSTAMNUMMER
Saint-Germain-en-Laye (1549 - 1550) Lodewijk III van Orléans    
Saint-Germain-en-Laye (1550 - 1574) Karel IX van Valois    
Saint-Germain-en-Laye (1553 - 1615) Margaretha van Valois    
Saksen, Duitsland (910 - 965) Hedwig van Saksen    
Salverd onder Franeker (1774 - 1853) Gelfke Jans (Gerlofke) Adama 1 kB  
Salverd onder Franeker (1771 - 1853) Oeke Jans (Juliana) Adama 1 kB  
Salverd onder Franeker (1769 - 1828) Vrouwke Jans (Veronica) Adama 1 kB  
Sambeek (1912 - 1985) Ed Miedema    
Sandfirden (1794 - 1877) Gelske Lieuwes Andela 1 kB  
Sandfirden (1781 - ) Lieuwe Lieuwes van der Meulen    
Sandfirden (1793 - ) Geertje Rintjes Ketelaar    
Sandfirden (1797 - ) Ypke Rintjes Ketelaar    
Sandfirden (1806 - ) Heebeltje Rintjes Ketelaar    
Sandfirden (1808 - ) Joseph Rintjes Ketelaar    
Sandfirden (1816 - ) Meindert Douwes de Boer    
Sandfirden (1838 - ) Sybrig Jarings Leenstra    
Sandfirden (1852 - ) Beeuwkjen Gosses Rypma    
Sandfirden (1856 - ) Tjerkje Gosses Rypma    
Sandfirden (1887 - 1968) Hendrina Sikkes Minnema    
Sandfirderrijp (1887 - 1936) Jacob Douwes Hettinga    
Sandringham (1895 - 1952) George VI Albert Frederick Arthur van Windsor    
Sandringham (1961 - 1997) Diana Spencer 1 kB  
Sanfirden (1773 - 1851) Atje Lieuwes (Attie, Antie en Otje) van der Meulen    
Sanfirden (1772 - 1848) Trijntje Jarigs Rypma    
Sanfirden (1770 - 1851) Sjieuwke Jarigs (Rypma)    
Sanfirden (1775 - 1840) Aag Jarigs (Rypma)    
Sanfirden (1777 - ) Sjoerd Jarigs Rypma    
Sanfirden (1779 - 1859) Sjoerd Jarigs Rypma    
Sanfirden (1782 - 1829) Rients Jarigs Rypma    
Sanfirden (1790 - 1875) Taetske Rintje Ketelaar    
Sanfirden (1821 - ) Johanneske Jans Visser    
Sanfirden (1829 - 1905) Rients Rientses Posthumus Rypma    
Sanfirden (1842 - 1921) Jarig Klazes Hettinga    
Sanfirden (1857 - 1915) Klaas Klazes Hettinga    
Sanfirden (1862 - 1867) Tjebbe Klazes Hettinga    
Sanfirden (1864 - 1929) Rein Klazes Hettinga    
Sanfirden (1866 - 1868) Akke Klazes Hettinga    
Sanfirden (1868 - 1916) Walburgis Klazes Hettinga    
Sanfirden (1873 - 1931) Catharina Klazes Hettinga    
Sanfirden (1876 - 1946) Minke Klazes Hettinga    
Sanfirden (1878 - 1933) Bote Pieters Yntema    
Sanfirden (1879 - 1941) Evert Pieters Yntema    
Sanfirden (1881 - 1919) Murkje Pieters Yntema    
Sanfirden (1882 - 1961) Catharina Monica Hettinga    
Sanfirden (1884 - 1957) Mebius Nicolaas Hettinga    
Sanfirden (1885 - 1962) Anne Douwes Hettinga    
Sanfirden (1889 - 1954) Nicolaas Klazes Hettinga    
Sanfirden (1889 - 1971) Marijke Douwes Hettinga    
Sanfirden (1891 - 1958) Minke Douwes Hettinga    
Sanfirden (1892 - 1969) Nicolaas Douwes (Klaas) Hettinga    
Sanfirden (1895 - 1967) Tjitske Sijtske Hettinga    
Sanfirden (1898 - ) Clasina Hendrina Helena Hettinga    
Sanfirden (1899 - 1979) Fedde Harmens van der Werf    
Sanfirden (1901 - 1979) Jozef Harmens van der Werf    
Sanfirden (1901 - 1985) Taeke Harmens van der Werf    
Sanfirden (1902 - 1998) Akke Veronica Hettinga    
Sanfirden (1902 - 1997) Regina Catharina Hettinga    
Sanfirden (1903 - 1976) Sidonius Harmens van der Werf    
Sanfirden (1907 - 1985) Johannes van der Werf    
Sanfirden (1909 - 1998) Catharina Agatha van der Werf    
Sanfirden (1911 - 2000) Popke Harmens van der Werf    
Sanfirden (1915 - 1978) Julius Theodorus van der Werf    
Sanfirden (1939 - 1997) Wiebe Hylkema    
Sanfirden ? (1816 - 1836) Yde Rientses Rypma    
Sappemeer (1864 - ) Hendrikus Hermanus Visscher    
Sappemeer (1897 - 1980) Albertje Diephuis    
Sassenheim (1375 - ) Steven Huigen Wassenaar    
Schaesberg (1921 - 2004) Anna Bernardina (Annie) Toma    
Schalsum (1820 - ) Rinze Fokkes Dijkstra    
Schalsum (1840 - ) Jacob Fokkes Dijkstra    
Schalsum (1861 - ) Tietje Jelles Vollema    
Schalsum (1876 - ) Sepkje Jacobs Dijkstra    
Schalsum (1880 - ) Hinke Jacobs Dijkstra    
Schalsum (1882 - ) Reintje Jacobs Dijkstra    
Schalsum (1884 - ) Lucretia Jacobs Dijkstra    
Schalsum (1895 - 1983) Nicolaas Zeinstra 1 kB  
Schalsum (1896 - 1975) Rein Zeinstra 1 kB  
Schalsum (1898 - 1983) Yep Hans Zeinstra    
Schalsum (1900 - 1985) Lieuwe Zeinstra    
Schalsum (1900 - 1984) Tjerk Zeinstra    
Schalsum (1906 - 1983) Yeb Sibbele Andela 1 kB  
Scharl (1820 - ) Akke Ittes Roodhof    
Scharl (1822 - ) Harmke Ittes Roodhof    
Scharl (1824 - ) Marten Rinkes van der Zee    
Scharl (1836 - ) Ypke Rinkes van der Zee    
Scharl (1845 - ) Sjoukje Davids van der Werf    
Scharl (1855 - ) Rinke Reins Haarsma    
Scharl (1862 - ) Jouke de Jong    
Scharl (1867 - 1921) Bootje Jelles Asma    
Scharl (1870 - ) Sibbeltje Jelles Asma    
Scharl (1871 - ) Neeltje Harmens Vogelzang    
Scharl (1871 - 1949) Hinke Dijkstra    
Scharl (1876 - ) Tjebbe J. Dijkstra    
Scharl (1876 - ) Piertje Wiebes van der Hoff    
Scharl (1881 - 1963) Aaltje Rinkes Haarsma    
Scharl (1882 - 1972) Jantje Reins Haarsma    
Scharl (1910 - 1997) Berend Dijkstra    
Scharl - Rea Klif (1905 - 1994) Jetze Tjebbe Dijkstra    
Scharl / Laaxum (1826 - ) Jan Rinkes van der Zee    
Scharnegoutum (1740 - ) Aeltje    
Scharnegoutum   Agatha Veronica (Akke) Huitema    
Scharnegoutum (1788 - 1864) Anna Franses (Antje) Engwerda 1 kB  
Scharnegoutum (1792 - ) Anne Jacobs 1 kB  
Scharnegoutum   Ate Engwerda    
Scharnegoutum (1742 - ) Dieuwke Jacobs    
Scharnegoutum   Fedde Engwerda    
Scharnegoutum (1790 - 1869) Hitje Franses (Hedwiges) Engwerda 1 kB  
Scharnegoutum (1788 - 1847) Jacob Jacobs Postma    
Scharnegoutum (1802 - ) Jacobus Epkes Romkes    
Scharnegoutum (1786 - 1826) Luitsen Jacobs (Luutzen) Postma (Pasma)    
Scharnegoutum (1775 - 1775) Margaretha Jacobs    
Scharnegoutum (1794 - 1811) Margaretha Jacobs    
Scharnegoutum (1780 - 1831) Meindert Franses Engwerda    
Scharnegoutum (1809 - 1809) Neeltje Epkes Romkes    
Scharnegoutum (1728 - ) Obe Doekes    
Scharnegoutum (1752 - 1826) Pieter Jans Teppema    
Scharnegoutum (1777 - 1809) Sietske Jacobs (Ceacilia) Postma 1 kB  
Scharnegoutum (1780 - 1780) Sjoerd Jacobs    
Scharnegoutum (1790 - 1811) Sjoerd Jacobs    
Scharnegoutum (1725 - ) Wikje Doekes (Victoria)    
Scharnegoutum (1719 - 1753) Jacob Doekes 2 kB  
Scharnegoutum (1723 - ) Liskje Doekes    
Scharnegoutum (1726 - 1803) Tjamke Botes 1 kB  
Scharnegoutum (1730 - ) Pieter Bootes 1 kB  
Scharnegoutum (1733 - 1806) Thomas Doekes    
Scharnegoutum (1744 - 1828) Ids Gerrits Rheen (Renema)    
Scharnegoutum (1759 - 1831) Hessel Jans Boersma    
Scharnegoutum (1781 - 1848) Boukje Pieters Talsma    
Scharnegoutum (1783 - 1792) Harmen Franses Engwerda    
Scharnegoutum (1785 - 1866) Sake Franses Engwerda 1 kB  
Scharnegoutum (1787 - 1857) Jacob Wopkes Smidt    
Scharnegoutum (1791 - 1848) Riemer Sybrens Riemersma    
Scharnegoutum (1792 - 1864) Harmen Franses Engwerda 4 kB  
Scharnegoutum (1796 - 1876) Sybren Aukes    
Scharnegoutum (1796 - ) Geertje Jacobs Postma    
Scharnegoutum (1797 - 1859) Pieter Ottes Kingma    
Scharnegoutum (1799 - 1855) Akke Jacobs Postma    
Scharnegoutum (1801 - ) Sikke Epkes Romkes    
Scharnegoutum (1804 - 1850) Antje Epkes Romkes    
Scharnegoutum (1807 - ) Trijntje Epkes (Catharina) Romkes    
Scharnegoutum (1810 - ) Bote Sybrens Riemersma    
Scharnegoutum (1813 - 1862) Akke Sakes Engwirda    
Scharnegoutum (1814 - ) Keimpe Hotzes Boersma    
Scharnegoutum (1817 - 1879) Jacob Luutsens Postma 1 kB  
Scharnegoutum (1819 - ) Watze Sjoerds van der Weide    
Scharnegoutum (1822 - 1858) Frans Jacobs Postma    
Scharnegoutum (1829 - ) Angenietje Wopkes Hoogma    
Scharnegoutum (1831 - ) Rintje Ottes van der Weide    
Scharnegoutum (1832 - ) Durk Tjallings Teensma    
Scharnegoutum (1840 - 1904) Gatske Lolkema    
Scharnegoutum (1846 - 1914) Jacobus Titus Terwisscha van Scheltinga    
Scharnegoutum (1847 - 1936) Jacobus Ates (Jacob) Engwerda 1 kB  
Scharnegoutum (1849 - ) Lutzen Franses Postma    
Scharnegoutum (1849 - 1857) Anno Titus Terwisscha van Scheltinga    
Scharnegoutum (1850 - ) Tjitske Lieuwes Ernst    
Scharnegoutum (1850 - 1874) Rein Franses Pasma (Pastma)    
Scharnegoutum (1851 - 1936) Jan Titus Terwisscha van Scheltinga    
Scharnegoutum (1853 - 1919) Antje Franzes Pastma    
Scharnegoutum (1853 - 1907) Franciscus Titus Terwisscha van Scheltinga 1 kB  
Scharnegoutum (1856 - 1937) Sytske Franses Postma (Pasma)    
Scharnegoutum (1856 - 1856) + zoon Terwisscha van Scheltinga    
Scharnegoutum (1858 - ) Jouwert Johannes Jouwertsma    
Scharnegoutum (1858 - 1921) Meindert Ates Engwerda    
Scharnegoutum (1858 - 1883) Akke Franzes Postma    
Scharnegoutum (1860 - 1891) Aagje Epkes Zonderland    
Scharnegoutum (1860 - 1862) Huite Epkes Zonderland    
Scharnegoutum (1861 - 1871) Antje Epkes Zonderland    
Scharnegoutum (1862 - 1944) Pietje Epkes Zonderland    
Scharnegoutum (1864 - 1944) Boukje Zonderland    
Scharnegoutum (1866 - 1866) Johanna Epkes Zonderland    
Scharnegoutum (1867 - 1909) Johanna Epkes Zonderland    
Scharnegoutum (1869 - 1870) Jan Epkes Zonderland    
Scharnegoutum (1872 - 1958) Jan Epkes Zonderland    
Scharnegoutum (1873 - 1964) Anna (Antje) Zonderland    
Scharnegoutum (1876 - 1959) Huite Epkes Zonderland 1 kB  
Scharnegoutum (1882 - 1943) Anna Hoogma    
Scharnegoutum (1882 - 1929) Fokje Zonderland    
Scharnegoutum (1884 - 1964) Bote Meindert Engwerda    
Scharnegoutum (1889 - 1977) Jozef Klazes Galama    
Scharnegoutum (1890 - ) Marijke Engwerda    
Scharnegoutum (1891 - 1992) Ymkje Engwerda    
Scharnegoutum (1893 - 1941) Tjebbe Cornelis Klazes Galama    
Scharnegoutum (1893 - 1974) Jacob Engwerda 1 kB  
Scharnegoutum (1898 - ) Jantje Sipkes Huisman    
Scharnegoutum (1902 - 1902) Kind de Boer 1 kB  
Scharnegoutum (1902 - 1905) Pietje Ates de Boer    
Scharnegoutum (1906 - 1998) Pietje Ates de Boer    
Scharnegoutum (1907 - 1989) Anna de Boer    
Scharnegoutum (1908 - ) Wilhelmina de Boer    
Scharnegoutum (1910 - 1919) Gatske Yebs Seffinga    
Scharnegoutum (1910 - 1992) Rein Ates de Boer    
Scharnegoutum (1911 - ) Jan Yebs Seffinga    
Scharnegoutum (1912 - 1994) Nicolaas Ate de Boer    
Scharnegoutum (1912 - 2001) Maria Anna Zonderland    
Scharnegoutum (1913 - 1986) Monica Johanna (Minke) Zonderland    
Scharnegoutum (1914 - 1997) Epke Joseph Zonderland    
Scharnegoutum (1914 - 1938) Jan Ates de Boer    
Scharnegoutum (1915 - 1994) Francisca Agatha (Cisca) Huitema    
Scharnegoutum (1916 - 1930) Sipriana Theresia de Boer    
Scharnegoutum (1916 - 1970) Hubertus (Huite) Zonderland    
Scharnegoutum (1917 - 1921) Herman Jozef Zonderland    
Scharnegoutum (1918 - 2004) Christina Catharina (Stien) Galama    
Scharnegoutum (1918 - 2009) Douwe Mebius Galama    
Scharnegoutum (1918 - 2006) Agatha Maria (Atty) de Boer    
Scharnegoutum (1918 - 2012) Geertruida (Trude) Brandsma    
Scharnegoutum (1919 - 2013) Nicolaas Cornelis (Klaas) Galama    
Scharnegoutum (1920 - 1999) Gatske Seffinga    
Scharnegoutum (1920 - 2015) Johanna (Zr. Conceptio) Zonderland    
Scharnegoutum (1920 - 1995) Jozef Zonderland    
Scharnegoutum (1920 - 2012) Lydia Brandsma    
Scharnegoutum (1920 - 1981) Maria Agatha Huitema    
Scharnegoutum (1921 - 1986) Tjebbe Cornelis Galama    
Scharnegoutum (1922 - 1995) Herman Joseph Zonderland    
Scharnegoutum (1922 - ) Johanna Brandsma    
Scharnegoutum (1922 - 1991) Klaas Huitema    
Scharnegoutum (1923 - 1996) Boukje (Zr. Liliosa) Zonderland 1 kB  
Scharnegoutum (1923 - 1975) Minke Galama    
Scharnegoutum (1923 - 2002) Rein Huitema    
Scharnegoutum (1923 - ) Hyltje Hendrik Brandsma    
Scharnegoutum (1925 - 2014) Jeltje Zijlstra    
Scharnegoutum (1925 - 2010) Jacobus Antonius Jozef (Jaap) Galama    
Scharnegoutum (1926 - 1978) Mintje Seffinga    
Scharnegoutum (1926 - 2016) Janke Kamstra    
Scharnegoutum (1926 - 2015) Thomas van der Laan    
Scharnegoutum (1929 - 1993) Johannes Piet Huitema    
Scharnegoutum (1931 - 2015) Teake (Theake) Jonkman    
Scharren (1709 - 1781) Cornelis Tjebbes 1 kB  
Scharsterbrug (1883 - 1937) Sjoerd Freerks van Aalsum    
Scharsterbrug (1889 - 1963) Douwe Freerks van Aalsum    
Scharsterbrug (1902 - 1985) Tecla Stephana Huitema    
Scharsterbrug (1910 - ) Monica (Minke) de Jong    
Scharsterbrug (1911 - 1997) Tjitte de Jong    
Scharsterbrug (1914 - 1948) Herman de Jong    
Scharsterbrug (1914 - 1987) Seakle Wiebe Altenburg    
Scharsterbrug (1915 - 1997) Johanna Elisabeth de Jong    
Scharsterbrug (1916 - 1993) Johannes Stephanes de Jong    
Scharsterbrug (1935 - 2014) Anthonius (br. Antoon) Dijkstra    
Scharsterbrug (1935 - 2016) Meinardus Jozef (Meinze) Rijpkema    
Scherpenzeel (1887 - ) Yttje Hofstee    
Scherpenzeel (1914 - 2004) Siebrigje Jacoba Osse    
Scherpenzeel (1918 - ) Tjerkje Catharina Osse    
Scherpenzeel (1920 - ) Hendrika Christina Osse    
Schettens (1762 - 1826) Evert Bontes Yntema    
Schettens (1768 - ) Bauke Rommerts (Ettema)    
Schettens (1770 - ) Meindert Rommerts (Ettema)    
Schettens (1771 - 1817) Mijntje Rommerts (Ettema)    
Schettens (1774 - ) Meindert Rommerts (Ettema)    
Schettens (1815 - ) Bokke Dirks Stremler    
Schettens (1815 - ) Hendrik Harmens Mulder    
Schettens (1818 - 1862) Jacob Jans Mulder    
Schettens (1819 - ) Fokke Jans Mulder    
Schettens (1820 - ) Fokke Jans Mulder    
Schettens (1824 - 1904) Boukje (Baaye) Jans Mulder    
Schettens (1826 - 1900) Hendrik Jans Mulder    
Schettens (1830 - ) Joukje Jans Mulder 1 kB  
Schettens (1841 - ) Taeke Sybolts Poelsma    
Schettens (1847 - 1906) Douwe Tjeerds de Jong    
Schettens (1850 - ) Jan Hendriks Mulder    
Schettens (1851 - 1929) Jan Fokkes Mulder    
Schettens (1851 - 1939) Jan Matthijs Gerritsma    
Schettens (1851 - 1925) Antje Hendriks Mulder    
Schettens (1852 - ) Akke Wiebes Mulder    
Schettens (1852 - 1891) Feike Fokkes Mulder    
Schettens (1855 - ) Harmen Wiebes Mulder    
Schettens (1857 - 1904) Minne Gerben Bruinsma    
Schettens (1857 - 1858) Martzen Fokkes Mulder    
Schettens (1859 - 1859) Jacob Fokkes Mulder    
Schettens (1859 - ) Jan Nannes Galama    
Schettens (1862 - 1863) Jacob Fokkes Mulder    
Schettens (1862 - 1862) Tjitje Fokkes Mulder    
Schettens (1873 - 1946) Baukje Douwes de Jong    
Schettens (1893 - ) Sybrigje Reinders Bangma    
Schettens (1897 - 1965) Fekke Jans Ybema    
Schettens (1899 - 1950) Nicolaas (Klaas) Terpstra    
Schettens (1900 - 1973) Agatha Maria (Akke) Terpstra 1 kB  
Schettens (1902 - 1949) Philotheus (Bote) Terpstra 1 kB  
Schettens (1903 - 1961) Elisabeth (Zr. M. Matthia) Terpstra 1 kB  
Schettens (1904 - 1974) Jan Tjipke Terpstra 1 kB  
Schettens (1905 - 1989) Teatske (Trees) Terpstra    
Schettens (1907 - 1986) Anna Terpstra    
Schettens (1909 - 1972) Margaretha Terpstra    
Schettens (1911 - 2002) Ruurd van Abbema    
Schettens (1921 - 2011) Rients Gerbrandy    
Schettens ?   Ymke Bontes    
Schiedam (1899 - ) Petrus Laurens Verlinde    
Schiedam (1919 - 2012) Alida (Ada) Johanna Maria Melchers    
Schiedam (1939 - ) Pieter van Vollenhoven    
Schijndel (1908 - ) Josephine J.M. Krielaars    
Schijndel (1929 - ) Maria Josepha Martina van Rooy    
Schildwolde (1831 - ) Thekela Schrand    
Schillaard (1804 - 1834) Gatske Ymes Bosma    
Schillaard (1819 - ) Martje Barteles Swierstra    
Schillaard (1826 - ) Sipke Barteles Swierstra    
Schillaard (1832 - ) Getje Barteles Swierstra    
Schillaard (1838 - ) Broer Foppes Eekma    
Schillaard (1845 - ) levenloos kind Gerbrandy    
Schillaard (1886 - ) Bontje Jans Stienstra    
Schillaard (1886 - ) Foekje Meintes Schuurmans    
Schimmert (1818 - 1880) Johannes (Jan) Drummen    
Schimmert (1856 - 1944) Francis Joseph Drummen    
Schimmert (1866 - 1937) Maria Regina Heijnen    
Schimmert (1905 - 1984) Willem Francis Joseph (Giel) Drummen    

GEBOORTEPLAATSTIJDPERKVOORNAAM EN ACHTERNAAMTEKSTSTAMNUMMER
Schingen (1720 - 1767) Tytje Fokkes    
Schingen (1816 - ) Eelke Rienks Spanjer    
Schingen (1830 - ) Pieter van der Wey    
Schingen (1881 - 1965) Philippus Hillebrands Breuker    
Schingen (1883 - ) Trijntje Hillebrands Breuker    
Schingen (1885 - ) Pietje Hillebrands Breuker    
Schingen (1886 - ) Jelle Hillebrands Breuker    
Schingen (1889 - ) Jacoba Breuker    
Schingen (1889 - ) Jantje Hillebrands Breuker    
Schingen (1891 - ) Lammert Hillebrands Breuker    
Schingen (1892 - ) Tietje Hillebrands Breuker    
Schingen (1894 - ) Hiltje Hillebrands Breuker    
Schingen (1895 - ) Johanna Hillebands Breuker    
Schingen (1899 - ) Maaike Hillebrands Breuker    
Schingen (1902 - ) Japke Hillebrands Breuker    
Schingen (1904 - ) Sjoukje Hillebrands Breuker    
Schinnen (1827 - 1907) Maria Cornelia Hubertina Hamers    
Schinnen (1864 - 1919) Jan Joseph Tillmans    
Schinnen (1914 - ) Josephina Tillmans    
Schinnen (1923 - 2016) Léontine Clementine Theodore Erkens    
Schinveld (1844 - 1920) Cornelia Hubertina Deumens    
Schokland Overijssel (1814 - ) Hendrik Gerrits Botter    
Schoorl (1924 - 2010) Trijntje Sevenhuijsen    
Schoterland (1817 - ) Gerbrig Pieters Andela    
Schoterland (1822 - ) Julia Pieters Andela    
Schoterland (1822 - 1822) Wilhelmus Pieters Andela    
Schoterland (1824 - 1826) Pietje Pieters Andela    
Schoterland (1834 - ) Gerritje Botes van der Meulen    
Schoterland (1836 - ) Catharina Oepkes Andela    
Schoterland (1852 - ) Stijntje Hendriks Kroes    
Schoterland (1868 - ) Jan Jacobs Bos    
Schoterland (1870 - 1891) Hendrik Jacobs Bos 1 kB  
Schoterland (1873 - 1873) levenloos kind Bos    
Schoterland (1874 - ) Niesje Ponne    
Schoterland (1876 - ) Hessel Ponne    
Schoterland (1877 - ) Gerrit Ponne    
Schoterland (1879 - ) Teye Sakes Agricola    
Schoterland (1883 - ) Hessel Ponne    
Schoterland (1886 - ) Hessel Olle Ponne    
Schoterland (1887 - ) Tecla Johanna Elise Schöne    
Schoterland (1889 - 1961) Idske Hoekema    
Schoterland (1890 - ) Antje Harmens Schaaf    
Schoterland (1891 - ) Afke Hoekema    
Schoterland (1893 - ) Philippus Johannes Ferdinand Schöne    
Schoterland (1894 - ) Jacob Jans Kroes    
Schoterland (1897 - ) Johan Theodorus Arjens Witteveen    
Schoterland (1898 - ) Maria Josephina Henriette Schöne    
Schoterland (1898 - ) Richtje Jans Kroes    
Schoterland (1920 - 2011) Johannes Gerardus Fransen    
Schoterland mairie Heerenveen (1815 - 1839) Marijke Pieters Andela 1 kB  
Schoterland mairie Heerenveen (1816 - 1816) Paulus Pieters Andela    
Schraard   Gerrit Reiner    
Schraard ( - 1711) Menso Sijbrandi Mensonides    
Schraard   Reiner Gerrits    
Schraard (1580 - ) Reiner    
Schraard (1645 - ) Reiner Jans Buwalda    
Schraard (1697 - 1762) Douwe Douwes (Andela) 2 kB  
Schraard (1731 - ) Jan Sjoerds 1 kB  
Schraard (1753 - ) Hylck Rommerts (Ettema)    
Schraard (1755 - 1814) Tietje Rommerts Ettema    
Schraard (1755 - ) Haye Jans Mensonides 1 kB  
Schraard (1757 - ) Wypkjen Jans Mensonides    
Schraard (1759 - 1832) Sjoerd Jans Mensonides    
Schraard (1762 - ) Mense Jans Mensonides    
Schraard (1763 - ) Sijbrandus Jan Mensonides    
Schraard (1800 - 1851) Aafke Popkes Zijlstra    
Schraard (1802 - 1874) Johanna Johannes Foekema    
Schraard (1811 - ) Jelle Reins Reinsma    
Schraard (1812 - ) Sybolt Sasses Stuurmans    
Schraard (1818 - ) Ytje Louws (Ietje of Jetje) Visscher    
Schraard (1820 - ) Doetje Tjeerds Postma    
Schraard (1822 - ) Jeltje Sjoerds Terpstra    
Schraard (1826 - ) Hinke Tjeerds Postma    
Schraard (1830 - ) Hieke de Haan    
Schraard (1830 - ) Sybren Fetzes Elgersma    
Schraard (1832 - ) Rinke Douwes Reitsma    
Schraard (1833 - ) Pieter Reins Feenstra    
Schraard (1846 - ) Jentje Epkes Baarda    
Schraard (1853 - 1928) Trijntje Hantjes Andela    
Schraard (1856 - 1937) Akke Pieters Postma    
Schraard (1937 - 2017) Trijntje Hinke (Tiny) de Boer    
Schrans (1868 - 1926) Alex Visser    
Schwarzau am Steinfeld (1894 - 1962) René Karel Maria Jozef van Bourbon-Parma    
Schwarzau am Steinfeld (1899 - 1967) Lodewijk Karel van Bourbon-Parma    
Schwarzau am Steinfeld (Neder-Oostenrijk) (1893 - 1970) Felix Marie Vincent van Bourbon-Parma    
Schwerin (1525 - ) Johann Albrecht I van Mecklenburg   14336 
Schwerin (1588 - ) Adolf Friedrich I van Mecklenburg   3584 
Schwerin (1638 - ) Friedrich I van Mecklenburg   1792 
Schwerin (1756 - ) Friedrich Franz I von Mecklenburg   224 
Schwerin (1865 - 1882) Anna Mathilde Elisabeth Alexandrine van Mecklenburg-Schwerin    
Schwerin (1876 - 1934) Hendrik Wladimir Albrecht Ernst von Meckelenburg-Schwerin   14 
Sebaldeburen (Grotegast Gr) (1904 - 1993) Jantje van Esch    
Sensmeer (1722 - ) Antje Taekes 1 kB  
Sensmeer (1738 - 1799) Taeke Taekes 1 kB  
Sensmeer (1785 - 1858) Johannes Aukes van der Wey 1 kB  
Sensmeer (1801 - ) Jarig Harmens Ruurda    
Sexbierum (1794 - 1828) Baaye Jans (Baukje / doopnaam Barbera) Hollander 1 kB  
Sexbierum (1767 - ) Mayke Durks Hollander    
Sexbierum (1769 - 1840) Gerrit Dirks Hollander 1 kB  
Sexbierum (1770 - 1815) Dirk Dirks Postma    
Sexbierum (1782 - ) Bayke Johannes Hollander    
Sexbierum (1790 - ) Tjietske Johannes Stinstra    
Sexbierum (1795 - ) Geertje Eeltjes de Boer    
Sexbierum (1795 - ) Nanning Scheltes Dijkstra    
Sexbierum (1802 - 1882) Jacobus Johannes Tolsma    
Sexbierum (1809 - 1854) Johannes Dirks Hollander 1 kB  
Sexbierum (1810 - 1839) Jan Dirks Hollander 1 kB  
Sexbierum (1812 - 1879) Taekele Dirks Hollander 1 kB  
Sexbierum (1813 - ) Saakje Gerlofs Heslinga    
Sexbierum (1816 - ) Jelle Anes Jukema    
Sexbierum (1816 - ) Eeltje Nannings Dijkstra    
Sexbierum (1818 - ) Schelte Nannings Dijkstra    
Sexbierum (1829 - ) Agatha Tolsma    
Sexbierum (1831 - 1896) Sikke Tolsma 1 kB  
Sexbierum (1833 - ) Johannes Tolsma    
Sexbierum (1833 - 1917) Trijntje Nannings Dijkstra 1 kB  
Sexbierum (1838 - 1912) Franciscus Jacobus Tolsma    
Sexbierum (1840 - 1922) Hiske Jacobus Tolsma    
Sexbierum (1842 - ) Paulus Tolsma    
Sexbierum (1858 - ) Rigtje van der Veen    
Sexbierum (1865 - 1941) Seerp Anes Jukema    
Sexbierum (1866 - 1882) Thecla Maria Tolsma    
Sexbierum (1868 - 1895) Hoite Sikkes Tolsma    
Sexbierum (1920 - 2012) Harmen Siegersma    
Sexbierum (1922 - 2014) Ynskje (Yne) van der Meulen    
Sexbierum (1924 - 2003) Teatske van der Meulen    
Sexbierum (1929 - 2016) Douwe Okkinga    
Sexbierum (1940 - 2012) Emkje Tjitske (Emmy) Okkinga    
Sexbierum (1950 - 2016) Foeke Lieme Glazema    
Shell Rock (IA) (1894 - 1979) Alice Eliza Moore    
Sicilië (1249 - 1302) Constance van Sicilië   7520265 
Siegen (1483 - 1538) Hendrik III Nassau-Breda    
Siegen (1522 - 1567) Magdalena van Nassau    
Siegen (1540 - 1568) Adolf van Nassau    
Siegen (1571 - 1637) Christine van Dietz    
Siegen (1577 - ) Pieter Paul Rubens    
Sieswerd (1788 - ) Tjaltje Tjallings Andela    
Sijbekarspel (1918 - 2009) Ybeltje Brouwer    
Sijbrandaburen (1802 - ) Anne Jacobs Wytsma    
Sijbrandaburen (1830 - ) Lolke Annes Wytsma    
Sijbrandaburen (1871 - ) Maria Judith Klinkenberg    
Sijbrandaburen (1873 - ) Wijnanda Louisa Klinkenberg    
Sijbrandaburen (1875 - ) Leendert Adriaans Klinkenberg    
Sijbrandaburen (1876 - ) Cornelis Antonie Adriaans Klinkenberg    
Sijbrandaburen (1879 - ) Adriaan Anne Marie Klinkenberg    
Sijbrandaburen (1881 - ) Samuël Adriaans Klinkenberg    
Sijbrandaburen (1883 - ) Fedde Lourens' Reitsma    
Sijbrandaburen (1884 - ) Catharina Jacoba Klinkenberg    
Sijbrandahuis (Dantumadeel) (1882 - ) Aaltje Hania    
Silvolde (1854 - 1912) Henricus A. Heyming    
Silvolde (1886 - 1961) Wilhelmina Heyming    
Silvolde (1888 - 1952) Elisabeth J.M. Heyming    
Simmern (1556 - 1586) Kunegonda Jacoba van Pfalz Simmern    
Sint Annaparochie (1778 - 1844) Minne Tjeerds Bruinsma 1 kB  
Sint Annaparochie (1780 - 1834) Teatske Tjeerds Bruinsma    
Sint Annaparochie (1782 - 1830) Jantje Tjeerds Bruinsma    
Sint Annaparochie (1784 - 1828) Jan Tjeerds Bruinsma 1 kB  
Sint Annaparochie (1787 - 1842) Trijntje Tjeerds Bruinsma    
Sint Annaparochie (1840 - ) Anna Maria Catharina (jonkvrouw) van Andringa de Kempenaer    
Sint Annaparochie (1848 - ) Sytske Tjallings Faber    
Sint Annaparochie (1861 - ) Geertje Johannes' Krotje    
Sint Annaparochie (1875 - ) Aukje Gorter    
Sint Antonis (1882 - 1972) Anna Schik    
Sint Germain-en-Laye (1519 - 1559) Hendrik II van Valois    
Sint Germain-en-Leye (1638 - 1715) Lodewijk XIV van Bourbon    
Sint Hubert (1924 - 2017) Joanna Petronella (Ans) Peters    
Sint Jacobiparochie (1635 - 1679) Arjen Lamberts 1 kB  
Sint Jacobiparochie (1669 - 1722) Louw Arjens Fopma 1 kB  
Sint Jacobiparochie (1802 - ) Dirkje Rutgers Fopma    
Sint Jacobiparochie (1843 - ) Trijntje Meintes Tjepkema    
Sint Jacobiparochie (1859 - ) Taekele Jans Hoogterp    
Sint Jacobiparochie (1863 - ) Anna Margaretha Bierma    
Sint Jacobiparochie (1865 - ) Jan Bierma    
Sint Jacobiparochie (1866 - ) Maaike Postma    
Sint Jacobiparochie (1878 - ) Grietje Annes Terpstra    
Sint Jacobiparochie (1880 - ) Maaike Walda    
Sint Jacobiparochie (1891 - ) Douwe Jans Bierma    
Sint Jacobiparochie (1894 - 1963) Bauke Jans Bierma    
Sint Jacobiparochie (1908 - 1989) Baukje Sjoerds Reitsma    
Sint Jacobiparochie (1918 - 2000) Trijntje Janna Bierma    
Sint Jacobiparochie (1924 - 2013) Eeke Wassenaar    
Sint Johannesga (1874 - ) Gerritje Jans Kroes    
Sint Johannesga (1879 - ) Marijke Tjittes Hoekstra    
Sint Johannesga (1901 - ) Wieger Ketellapper    
Sint Johannesga (1923 - 2001) Geeske Poepjes    
Sint Nicolaasga (1780 - 1840) Sibbeltje Claeses de Boer 1 kB  
Sint Nicolaasga (1722 - 1780) Wierd Wybes 1 kB  
Sint Nicolaasga (1734 - 1784) Andrieske Hessels    
Sint Nicolaasga (1735 - 1803) Wiebe Pieters    
Sint Nicolaasga (1759 - 1826) Jacob Roelofs de Ree    
Sint Nicolaasga (1784 - 1821) Pieter Lodewijks Zwart    
Sint Nicolaasga (1785 - 1868) Huite Filippus Bouwer    
Sint Nicolaasga (1791 - ) Pietje Siebes Swaga    
Sint Nicolaasga (1796 - ) Gosse Jelles Bosma    
Sint Nicolaasga (1797 - ) Trijntje Pieters de Ree    
Sint Nicolaasga (1802 - ) Johannes Reinders Groenendal    
Sint Nicolaasga (1805 - ) Hiltje Pieters de Ree    
Sint Nicolaasga (1805 - ) Trijntje Itzes Molenaar    
Sint Nicolaasga (1806 - ) Aaltje Hendriks van der Pal    
Sint Nicolaasga (1808 - ) Maria (Marijke) Berends Lines    
Sint Nicolaasga (1811 - ) Reino Lamberts Hofmeijer    
Sint Nicolaasga (1812 - ) Marijke Pieters Rijpkema    
Sint Nicolaasga (1812 - 1893) Tjitske Pieters Zwart    
Sint Nicolaasga (1813 - ) Antje Teyes Tinga    
Sint Nicolaasga (1813 - 1871) Lodewijk Pieters Zwart    
Sint Nicolaasga (1814 - ) Tjitske Pieters Rijpkema    
Sint Nicolaasga (1815 - ) Froukjen Pieters Zwart    
Sint Nicolaasga (1816 - ) Gooitsche Epkes Rijpkema    
Sint Nicolaasga (1816 - ) Grietje Jittes Feenstra    
Sint Nicolaasga (1817 - 1870) Tjitske Epkes Rijpkema    
Sint Nicolaasga (1817 - 1855) Grietje Pieters Zwart    
Sint Nicolaasga (1818 - ) Ymkjen Pieters Zwart    
Sint Nicolaasga (1820 - ) Trijntje Epkes Rijpkema    
Sint Nicolaasga (1820 - ) Jelle Gosses Bosma    
Sint Nicolaasga (1822 - 1893) Marijke Eelkes Bouwhuis    
Sint Nicolaasga (1823 - ) Klaas Johannes Agricola    
Sint Nicolaasga (1823 - ) Kornelis Jacobus Zwaga    
Sint Nicolaasga (1824 - ) Thomas Eelkes Bouwhuis    
Sint Nicolaasga (1824 - ) Afke Gosses Bosma    
Sint Nicolaasga (1825 - ) Pieter Epkes Rijpkema    
Sint Nicolaasga (1825 - ) Ruurd Harmens Bosma    
Sint Nicolaasga (1829 - ) Egbert Gerrits Bouwhuis    
Sint Nicolaasga (1829 - ) Jacob Gosses Bosma    
Sint Nicolaasga (1830 - ) Sjoukje Johannes Nijholt    
Sint Nicolaasga (1831 - ) Grietje Pieters Rijpkema    
Sint Nicolaasga (1832 - ) Berber Gosses Bosma    
Sint Nicolaasga (1833 - ) Trijntje Groenendal    
Sint Nicolaasga (1834 - ) Jantje Machiels Nijholt    
Sint Nicolaasga (1834 - ) Roelof Gosses Bosma    
Sint Nicolaasga (1835 - ) Berber Siemens Bouwhuis    
Sint Nicolaasga (1836 - ) Akke Wierda    
Sint Nicolaasga (1837 - ) Age Siemens Bouwhuis    
Sint Nicolaasga (1838 - ) Lykele Harmens Nijholt    
Sint Nicolaasga (1839 - ) Albert Jans de Ree    
Sint Nicolaasga (1839 - ) Jan Harmens Bosma    
Sint Nicolaasga (1840 - ) Jitske van der Velde    
Sint Nicolaasga (1840 - ) Sake Joukes Veltman    
Sint Nicolaasga (1842 - ) Jan Gosses Bosma    
Sint Nicolaasga (1845 - 1896) Grietje Tijs Werkman    
Sint Nicolaasga (1845 - ) Pietertje Siemens Bouwhuis    
Sint Nicolaasga (1847 - ) Akke Eelkes Postma    
Sint Nicolaasga (1848 - ) Roelof Kornelis Pot    
Sint Nicolaasga (1849 - ) Eelke Eelkes Postma    
Sint Nicolaasga (1850 - ) Antje Thomas' Bouwhuis    
Sint Nicolaasga (1851 - ) Harmen Ruurds Bosma    
Sint Nicolaasga (1851 - ) Trijntje Jelles Bosma    
Sint Nicolaasga (1851 - 1945) Johannes Teyes Agricola    
Sint Nicolaasga (1851 - 1920) Harmen Klases Agricola    
Sint Nicolaasga (1852 - ) Reinskje Tjitses Leenstra    
Sint Nicolaasga (1852 - ) Pietje Kornelis' Pot    
Sint Nicolaasga (1854 - ) Sibbeltje Agricola    
Sint Nicolaasga (1855 - ) Hessel Lubberts de Vries    
Sint Nicolaasga (1855 - ) Jouke Josephs Groenendal    
Sint Nicolaasga (1855 - ) Reinske Ynzes Leenstra    
Sint Nicolaasga (1855 - ) Wytske Jelles Bosma    
Sint Nicolaasga (1855 - 1923) Rinse Teyes Agricola    
Sint Nicolaasga (1855 - 1939) Akke Tsjitske Rijpkema    
Sint Nicolaasga (1855 - ) Dieuwke Tjitskes Spijkerman    
Sint Nicolaasga (1856 - 1929) Johannes Klases Agricola    
Sint Nicolaasga (1856 - ) Trijntje Tjitses Leenstra    
Sint Nicolaasga (1857 - ) Jacobus Kornelis Zwaga    
Sint Nicolaasga (1857 - ) Hinke Tjitskes Spijkerman    
Sint Nicolaasga (1858 - ) Broer Lubberts de Vries    
Sint Nicolaasga (1858 - ) Wiebe Ynzes Leenstra    
Sint Nicolaasga (1858 - 1884) Boukje Tjerks Slippens    
Sint Nicolaasga (1859 - ) Johannes Kuipers    
Sint Nicolaasga (1859 - ) Pietje Tjitskes Rijpkema    
Sint Nicolaasga (1859 - 1944) Lubertus Klases Agricola    
Sint Nicolaasga (1859 - ) Saakje Slippens    
Sint Nicolaasga (1860 - ) Johannes Franciskus Bouwer    
Sint Nicolaasga (1861 - 1945) Yme Tjerks Slippens    
Sint Nicolaasga (1862 - ) Hylkjen Siebes de Ree    
Sint Nicolaasga (1862 - ) Afke Cornelis Zwaga    
Sint Nicolaasga (1863 - ) Hiltje Reins Groenendal    
Sint Nicolaasga (1863 - 1863) Nieske Slippens    
Sint Nicolaasga (1864 - 1953) Luutske Klases Agricola    
Sint Nicolaasga (1865 - ) Tjitske Jonkman    
Sint Nicolaasga (1865 - 1955) Hessel Slippens    
Sint Nicolaasga (1866 - ) Gerrit Egberts Bouwhuis    
Sint Nicolaasga (1867 - ) Kornelis Johannes' de Ree    
Sint Nicolaasga (1867 - ) Trijntje Berends Lippes    
Sint Nicolaasga (1867 - ) Rients Slippens    
Sint Nicolaasga (1870 - ) Jelle Folkerts Jellesma    
Sint Nicolaasga (1870 - ) Trijntje Jacobs Bosma    
Sint Nicolaasga (1873 - 1908) Anna Maria P. de Vries    
Sint Nicolaasga (1877 - ) Jouke Sakes Veltman    
Sint Nicolaasga (1877 - 1939) Johanna Boersma    
Sint Nicolaasga (1877 - 1959) Jouke Jans Brouwer    
Sint Nicolaasga (1878 - 1924) Klaas Harmens Agricola    
Sint Nicolaasga (1879 - ) Jan Roelofs Bosma    
Sint Nicolaasga (1881 - ) Trijntje Nijholt    
Sint Nicolaasga (1881 - ) Jan Rijpkema    
Sint Nicolaasga (1882 - ) Tjitske Arjens Rijpkema    
Sint Nicolaasga (1885 - ) Tjitske Lykles Nijholt    
Sint Nicolaasga (1885 - ) Jeltje Harmens Agricola    
Sint Nicolaasga (1886 - ) Grietje Jacobus' Zwaga    
Sint Nicolaasga (1886 - 1979) Marijke Fluitman    
Sint Nicolaasga (1887 - 1973) Kornelis Lubertus' (Cornelis) Agricola    
Sint Nicolaasga (1887 - ) Ytje Baukes Fluitman    
Sint Nicolaasga (1889 - ) Aaltje Zwaga    
Sint Nicolaasga (1889 - 1964) Klaas Lubertus Agricola    
Sint Nicolaasga (1890 - ) Luitzen Nicolaas Potijk    
Sint Nicolaasga (1890 - ) Tietje Roelofs Pot    
Sint Nicolaasga (1891 - ) Antje Kunst    
Sint Nicolaasga (1891 - 1961) Anna Hofmeijer    
Sint Nicolaasga (1893 - ) Gerardina Maria Ettema    
Sint Nicolaasga (1893 - 1963) Tjitske Rinzes Agricola    
Sint Nicolaasga (1894 - 1950) Wietske Jacobus' Zwaga    
Sint Nicolaasga (1894 - ) Fettje Roelofs Pot    
Sint Nicolaasga (1895 - 1977) Antje Nicolaas Potijk    
Sint Nicolaasga (1895 - ) Trijntje Bernardus Brouwer    
Sint Nicolaasga (1897 - ) Kornelis Hessels de Ree    
Sint Nicolaasga (1897 - 1928) Evert Feddes Teernstra    
Sint Nicolaasga (1898 - ) Betje van Vellinga    
Sint Nicolaasga (1898 - ) Marijke (Maria) Brouwer    
Sint Nicolaasga (1900 - ) Elisabeth Joukes Groenendal    
Sint Nicolaasga (1902 - ) Joseph Joukes Groenendal    
Sint Nicolaasga (1902 - 1983) Jetske Terwisscha van Scheltinga    
Sint Nicolaasga (1906 - 1908) Tjitte Terwisscha van Scheltinga    
Sint Nicolaasga (1906 - ) Engelina Joukes Veltman    
Sint Nicolaasga (1907 - ) Grietje Joukes Veltman    
Sint Nicolaasga (1908 - 1910) Tjitte Terwisscha van Scheltinga    
Sint Nicolaasga (1908 - ) Anna Joukes Veltman    
Sint Nicolaasga (1908 - ) Sibbeltje Joukes Veltman    
Sint Nicolaasga (1909 - ) Luitjen (Luutsen) Dooper    
Sint Nicolaasga (1909 - 1996) Sjoeke Groenendal    
Sint Nicolaasga (1910 - 2012) Agatha van der Werf    
Sint Nicolaasga (1910 - ) Sake Joukes Veltman    
Sint Nicolaasga (1910 - 2012) Froukje Zandbergen    
Sint Nicolaasga (1910 - 1920) Epke Hubertus Altenburg    
Sint Nicolaasga (1911 - 1993) Minke Agatha Dooper    
Sint Nicolaasga (1911 - ) Emilia Joukes Veltman    
Sint Nicolaasga (1912 - 2001) Elizabeth Monica (Betsje) de Vries    
Sint Nicolaasga (1913 - 1997) Franciscus Dooper    
Sint Nicolaasga (1914 - 1990) Paulinus Julius (Paul) Galama    
Sint Nicolaasga (1915 - 1915) + zoon Galama    
Sint Nicolaasga (1916 - 1931) Tjitte Siemon Terwisscha van Scheltinga    
Sint Nicolaasga (1917 - 2013) Joanna Bouwhuis    
Sint Nicolaasga (1918 - 2001) Petrus Bavo (Piet) Galama    
Sint Nicolaasga (1918 - 2001) Anna M. de Vries    
Sint Nicolaasga (1919 - 2013) Herman van der Werf    
Sint Nicolaasga (1920 - 2002) Harmina (Mina) Bouwhuis    
Sint Nicolaasga (1920 - 2016) Frans Postma    
Sint Nicolaasga (1921 - 2012) Jan Spijkerman    
Sint Nicolaasga (1924 - 2014) Johannes Sijbrandus Roodhof    
Sint Nicolaasga (1924 - 2015) Lubbert de Wolff    
Sint Nicolaasga (1925 - 2001) Eelke Rudolphus Bosma    
Sint Nicolaasga (1925 - 2016) Jannesje (Janne) Hoekstra    
Sint Nicolaasga (1925 - 2016) Geertje Bos    

GEBOORTEPLAATSTIJDPERKVOORNAAM EN ACHTERNAAMTEKSTSTAMNUMMER
Sint Nicolaasga (1926 - 2017) Margaretha Agatha Spijkerman    
Sint Nicolaasga (1926 - 2011) Tjietze van Aalsum    
Sint Nicolaasga (1926 - 2014) Haring (Harry) de Wolff    
Sint Nicolaasga (1927 - 2013) Ivo de Wolff    
Sint Nicolaasga (1927 - 2016) Helena Wikje (Hiltje) Meijer    
Sint Nicolaasga (1930 - 2015) Pieter A. Agricola    
Sint Nicolaasga (1931 - 1998) Johannes Sjoerd Brattinga    
Sint Nicolaasga (1934 - 1934) Frans Kramer    
Sint Nicolaasga (1934 - 2013) Julius Johannes Bouwhuis    
Sint Nicolaasga (1934 - 2001) Janny Bosma    
Sint Nicolaasga (1935 - 2015) Juliana Elizabeth (Jikke) Bosma    
Sint Nicolaasga (1940 - 2017) Yde Nicolaas Jozef Bosman    
Sint Nicolaasga (1949 - 2011) Epke Herman Bosma    
Sint Nicolaasga (1949 - 2017) Theodorus Nicolaas van der Werf    
Sint Nicolaasga (1951 - 1998) Antonius Nicolaas (Tonnie) van der Werf    
Sint Petersburg (1715 - 1730) Peter II Romanov    
Sint Petersburg (1754 - 1801) Paul I Petrowitsj Romanov   122 
Sint Petersburg (1777 - 1825) Alexander I Paulowitsj Romanov    
Sint Petersburg (1784 - ) Helena Paulowna Romanov   113 
Sint Petersburg (1795 - 1865) Anna Paulowna Romanov   61 
Sint Petersburg (1832 - 1909) Michaël Nikolajevitsj van Rusland    
Sint Petersburg (1845 - 1894) Alexander III Romanov    
Sint Petersburg (1860 - 1922) Anastasia Michajlovna van Rusland    
Sint Petersburg (1868 - 1918) Nicolaas II Alexandrowitsj Romanov    
Sjanghai (1924 - ) Richard Nigel Manley    
Skarl (1931 - ) Anne Bajema    
Skarn (1921 - 2010) Maria Agatha (Marijke) de Jong    
Skuzum (1924 - 2012) Afke Louwsma    
Slappeterp (1732 - 1801) Johannes Douwes Andela 1 kB  
Slappeterp (1733 - ) Klaas Douwes 1 kB  
Slappeterp (1732 - ) Trijntje Douwes 1 kB  
Slappeterp (1790 - ) Sijtske Tjerks Riemersma    
Slappeterp (1791 - ) Jan Tjerks Riemersma    
Slappeterp (1853 - 1926) Pier Jans Tanja    
Slappeterp (1904 - ) Sipke Jetze (Aukes) Plat    
Slappeterp (1912 - 1998) Trijntje Viëtor    
Slappeterp (1928 - 2015) Eelkje Wiersma    
Slijk Ewijk (1899 - 1998) Hendrikus Johannes Bouwman    
Slijkenburg (1815 - ) Pieter Hendriks Put    
Slootdorp (1942 - 2012) Jacob André (Jap) Ydema    
Slot Drottningholm (1858 - 1950) Gustaaf V van Zweden en Noorwegen    
Slot Drottningholm (1982 - ) Madeleine Thérèse Amelie Josephine    
Slot Friedenstein (1908 - 1972) Sybilla van Saksen-Coburg-Gotha    
Slot Harburg ? (1450 - ) Anna von Oettingen    
Sloten (1792 - ) Djoeke Hessels Vogelvanger    
Sloten (1813 - ) Hinke Johannes Landman    
Sloten (1813 - ) Hindrikje Beerends van der Hoff    
Sloten (1814 - ) Hinke Baukes Landman    
Sloten (1816 - ) Johannes Beerends van der Hoff    
Sloten (1824 - ) Tjitske Jacobus Spijkerman    
Sloten (1830 - ) Hendrik Willems Asma    
Sloten (1830 - ) Marijke Sipkes Beersma    
Sloten (1831 - ) Martentje Bouwes de Boer    
Sloten (1835 - 1900) Geertje Sibles Vogelzang    
Sloten (1841 - ) Sake Wopkes Bruinsma    
Sloten (1843 - 1893) Bonifacius Johannes Bijvoets 1 kB  
Sloten (1845 - ) Reintje Meinderts Frankena    
Sloten (1852 - 1916) Antje Sietzes Noppert    
Sloten (1856 - 1916) Hetske Straatsma    
Sloten (1857 - ) Siebe Pieters Klijnsma    
Sloten (1863 - 1950) Jeltje Reekers    
Sloten (1869 - 1906) Dotje Bakker    
Sloten (1884 - ) Geertje Aukes    
Sloten (1885 - 1906) Jan Aukes    
Sloten (1887 - 1966) Pier Aukes    
Sloten (1890 - 1981) Sibbele Aukes    
Sloten (1891 - ) Maria Rinkes Haarsma    
Sloten (1892 - ) Otte Herkes Straatsma    
Sloten (1892 - 1963) Auke Aukes    
Sloten (1893 - ) Sietze Herkes Straatsma    
Sloten (1894 - 1973) Jitske Huitema    
Sloten (1895 - ) Pieter Siebes Klijnsma    
Sloten (1895 - ) Maria Anna Straatsma    
Sloten (1896 - 1981) Jetske Aukes    
Sloten (1896 - ) Cornelis Nicolaas Slip    
Sloten (1898 - ) Sjirk Herkes Straatsma    
Sloten (1898 - 1903) Maria Aukes    
Sloten (1898 - ) Betje Gerrits van der Hoff    
Sloten (1898 - 1971) Sjoerd Huitema    
Sloten (1899 - 1905) Fedde Gerrits van der Hoff    
Sloten (1900 - ) Anna Maria Straatsma    
Sloten (1901 - 1982) Akke Huitema    
Sloten (1901 - ) Richtje Aukes    
Sloten (1903 - 1961) Epke Aukes    
Sloten (1905 - ) Durkje Gerrits van der Hoff    
Sloten (1907 - 1995) Trijntje (Tine) van der Hoff    
Sloten (1908 - 2012) Rintje Ritsma    
Sloten (1945 - ) Cornelis Groenhof    
Sloten (1954 - 2016) Hannie Haarsma    
Smallebrugge (1817 - ) Trijntje Ates de Boer    
Smallebrugge (1849 - 1904) Holkje Luitzen Dooper    
Smallebrugge (1884 - 1972) Ietje Regnerus van der Weij    
Smallebrugge (1910 - 2011) Sibilla Falkena    
Smallingerland (1821 - ) Hendrik Kerkhof    
Smallingerland (1829 - ) Mintje Alles Kerkhof    
Smallingerland (1843 - ) Wilhelmina Kerkhof    
Smallingerland (1849 - ) Hiltje Kerkhof    
Smallingerland (1851 - ) Roelof Kerkhof    
Smallingerland (1854 - ) Geertje Kerkhof    
Smallingerland (1855 - 1890) Barbera Kerkhof    
Smallingerland (1857 - ) Maria Kerkhof    
Smallingerland (1861 - ) Maria Kerkhof    
Smallingerland (1862 - ) Alida Kerkhof    
Smallingerland (1924 - 1924) levenloos kind Steendam    
Sneek   Joannes Gerlofs Straatsma    
Sneek   Lieuwe Huitema    
Sneek (1791 - 1858) Ruurd Lubartus' Vonk    
Sneek (1756 - 1825) Douwe Nannes de Boer 1 kB  
Sneek (1759 - 1814) Sjoerdtje Nannes de Boer 1 kB  
Sneek (1761 - ) Boote Nannes (De Boer)    
Sneek (1764 - ) Jeltje Nannes de Boer    
Sneek (1767 - 1834) Hidde Nannes de Boer 1 kB  
Sneek (1770 - 1812) Okjen Cornelis    
Sneek (1781 - 1866) Beitske Albarts Ketelaar    
Sneek (1789 - 1862) Rein Sjoerds (Rien) Minnema    
Sneek (1789 - 1873) Bernardus Jans (Berend) Koemans    
Sneek (1793 - 1874) Hoyte Lubberts Lyclama à Nijeholt    
Sneek (1796 - 1851) Johannes Hanzes Mensinga    
Sneek (1797 - 1888) Douwe Minnes Minnema    
Sneek (1801 - ) Jetske Pieters Bleeker    
Sneek (1801 - ) Gerben Minnes Minnema    
Sneek (1802 - 1863) Johannes Hermanus Brenninkmeijer    
Sneek (1802 - 1839) Gatske Pieters Bleeker    
Sneek (1803 - ) Paulus Johannes de Boer    
Sneek (1804 - 1829) Paulus Minnes Minnema    
Sneek (1806 - ) Willem Dongeloms Huizinga    
Sneek (1807 - ) Elizabeth de Jong    
Sneek (1807 - ) Wopke Baukes de Ruiter    
Sneek (1808 - 1856) Hendricus Willems Nijdam    
Sneek (1809 - 1891) Akke (Agatha) Pieters Bleeker    
Sneek (1809 - 1841) Ybeltje Minnes Minnema    
Sneek (1810 - 1830) Agatha Wiebes (Akke) Bleeker    
Sneek (1812 - ) Gerbrig Pieters Bleeker    
Sneek (1813 - ) Bonefatius Jans (Bonevacius) Spoelstra    
Sneek (1814 - ) Christyna Johannes' Bethlehem    
Sneek (1814 - ) Frederika Dijkstra    
Sneek (1814 - ) Foekje Koemans    
Sneek (1814 - ) Hittie Pieters Bleeker    
Sneek (1815 - ) Elizabeth Feikes Langedijk    
Sneek (1815 - ) Martinus Johannes van Gent    
Sneek (1815 - 1877) Idse Johannes Verwer    
Sneek (1816 - ) Jelle Lambertus' Veltman    
Sneek (1816 - ) Sintje Idses Zwart    
Sneek (1816 - 1900) Ypke Willems Nijdam    
Sneek (1816 - ) Yda Jans Nieuwhof    
Sneek (1817 - ) Berber Feikes Langedijk    
Sneek (1817 - ) Barthelomeus Bonifacius Bijvoets    
Sneek (1817 - ) Wybe Pieters Bleeker    
Sneek (1817 - ) Klaas Hommes Panboer    
Sneek (1819 - ) Houkje Thomas Wiersma    
Sneek (1819 - ) Petrus Nieuwhof    
Sneek (1820 - ) Jan Gerardus Deden    
Sneek (1820 - ) Maria Agnes Potma    
Sneek (1823 - ) Tietje Johannes Michielsen    
Sneek (1825 - ) Lolkje Jacobs de Vries    
Sneek (1828 - ) Hidanus Albertus ten Have    
Sneek (1828 - 1906) Marijke van der Werf    
Sneek (1828 - ) Martin Herman Brenninkmeijer    
Sneek (1829 - ) Aaltje Jelles Bouma    
Sneek (1830 - 1914) Sybren Innes Winia    
Sneek (1830 - ) Henderikus Derius Brenninkmeijer    
Sneek (1831 - ) Baukje Jurres Heegstra    
Sneek (1831 - ) Maria Catharina Kramers    
Sneek (1831 - ) Petronella Willems Wijnands    
Sneek (1831 - ) Reignerus Josephus Visser    
Sneek (1832 - 1918) Aagje Brandsma    
Sneek (1832 - ) Gerhardus Willebrordus Johannes' Brenninkmeijer    
Sneek (1832 - 1892) Maria Josephine Brenninkmeijer    
Sneek (1834 - ) Tecla Maria Johannes' Brenninkmeijer    
Sneek (1835 - ) Carl Anton Brenninkmeijer    
Sneek (1835 - ) Tecla Maria Johannes' Brenninkmeijer    
Sneek (1837 - ) Lucas ten Have    
Sneek (1837 - ) Alexander Stephans Brenninkmeijer    
Sneek (1837 - ) Angela Maria Johannes' Brenninkmeijer    
Sneek (1839 - ) Johannes Leonardus' Deden    
Sneek (1839 - ) Magrieta Wopkes de Ruiter    
Sneek (1839 - ) Lambertus Jelles Veltman    
Sneek (1839 - ) Julius Stephans Brenninkmeijer    
Sneek (1840 - 1840) Tjitske Brandsma    
Sneek (1840 - ) Johanna Jelles Veltman    
Sneek (1841 - 1890) Margaretha Maria van der Kallen    
Sneek (1841 - 1841) Gerben Brandsma    
Sneek (1841 - 1841) Tjitske Brandsma    
Sneek (1841 - ) Gerhard Willebrordus Johannes' Brenninkmeijer    
Sneek (1841 - ) Theresia Angela Brenninkmeijer    
Sneek (1842 - ) Wilhelmus August van Gent    
Sneek (1842 - 1842) levenloos kind    
Sneek (1843 - ) Petronella Jelles Veltman    
Sneek (1843 - ) Gerhard Dominicus Johannes' Brenninkmeijer    
Sneek (1843 - 1928) Tjitske (Tecla) Brandsma    
Sneek (1843 - ) Homme Klases Pamboer    
Sneek (1844 - ) Maria Theresia van Gent    
Sneek (1844 - ) Dina Sophia Brenninkmeijer    
Sneek (1844 - ) Agatha Juliana Pabst    
Sneek (1844 - ) Petronella Jelles Veltman    
Sneek (1845 - ) Imerentia Johannes' Brenninkmeijer    
Sneek (1845 - ) Anna Klases Pamboer    
Sneek (1845 - 1845) Gerbrig Brandsma    
Sneek (1846 - ) Hendericus Theodorus van der Kallen    
Sneek (1846 - 1931) Gerbrig Brandsma    
Sneek (1846 - ) Grietje Nannes Wagenaar    
Sneek (1847 - ) Anna Maria Koopmans    
Sneek (1847 - ) Maria Catharina Stockmann    
Sneek (1847 - 1922) Baukje Tjallings Janse    
Sneek (1847 - ) Jeltje Klases Pamboer    
Sneek (1847 - 1883) Dominicus Henricus Nijdam 1 kB  
Sneek (1848 - 1914) Klaaske (Klaske) Brandsma    
Sneek (1848 - ) Eliese Angela Brenninkmeijer    
Sneek (1848 - ) Johann Christiaan Ferdinand Michiel Koning    
Sneek (1848 - ) Sebastiana Nijdam    
Sneek (1849 - ) Anton Eduard Gregor Stockmann    
Sneek (1849 - ) Joseph Jelles Veltman    
Sneek (1849 - ) Houkje Klases Panboer    
Sneek (1850 - 1928) Heere Kerkhof    
Sneek (1851 - 1883) Petrus Willems Andela 1 kB  
Sneek (1851 - ) Margaretha Klases Panboer    
Sneek (1851 - ) Joseph Gerhard Brenninkmeijer    
Sneek (1851 - ) Lambertus Jelles Veltman    
Sneek (1852 - 1909) Helena Dijkstra    
Sneek (1852 - ) Eliza Ursela Brenninkmeijer    
Sneek (1852 - ) Margaretha Klases Pamboer    
Sneek (1853 - ) Anna Maria Catharina Schrakamp    
Sneek (1853 - 1940) Catharina Willems Andela    
Sneek (1853 - 1920) Assuerus Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1855 - ) Duttje Bijlsma    
Sneek (1855 - ) Barbara Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1855 - ) Maria Theresia Schrakamp    
Sneek (1856 - 1928) Johanna de Boer    
Sneek (1856 - 1858) Sibbeltje Huitema    
Sneek (1856 - ) Lambertus Klases Panboer    
Sneek (1856 - 1911) Bernardus Willems Andela 1 kB  
Sneek (1856 - ) Maria Theresia Stockmann    
Sneek (1857 - 1938) Anna Tecla Veltman    
Sneek (1857 - 1931) Douwe Annes Rijpkema 1 kB  
Sneek (1857 - ) Heinrich AEgidus Brenninkmeijer    
Sneek (1857 - ) Jacobus Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1858 - ) Cornelis Johannes' Faber    
Sneek (1858 - 1859) Jantje Thomas' Faber    
Sneek (1858 - ) Augusta Sophia Stockmann    
Sneek (1858 - ) Carel Gregor Schrakamp    
Sneek (1859 - 1860) Jantje Thomas' Faber    
Sneek (1860 - ) Eduard Clemens Brenninkmeijer    
Sneek (1860 - 1923) Petronella Mebius Brandsma    
Sneek (1861 - ) Lambertus Rooswinkel    
Sneek (1861 - ) Regina Klases Panboer    
Sneek (1861 - ) Joseph Coenraad Stockmann    
Sneek (1861 - ) Lodewijk Anton Felix Schrakamp    
Sneek (1861 - 1862) Catharina Thomas' Faber    
Sneek (1861 - 1941) Sietske Pieters Ypma    
Sneek (1861 - ) Carl Joseph Stockmann    
Sneek (1861 - 1886) Sebastiana Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1862 - 1946) Geertruida Mebius Brandsma 1 kB  
Sneek (1862 - ) Anna Emilia Schrakamp    
Sneek (1863 - 1872) Bernardus Thomas' Faber    
Sneek (1863 - ) Yda Klases Pamboer    
Sneek (1863 - ) Maria Clemens' Brenninkmeijer    
Sneek (1863 - 1863) Fokke Ypma    
Sneek (1863 - 1922) Dirk Mebius Brandsma    
Sneek (1864 - ) Albert van der Zijl    
Sneek (1864 - ) Maria Bernadina Stockmann    
Sneek (1864 - 1931) Anna Maria Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1864 - 1866) Eke Ypma    
Sneek (1864 - ) Jelle Thomas' Faber    
Sneek (1865 - ) Margaretha Angela Wilhelmina Visser    
Sneek (1865 - ) Angela Maria Martins Brenninkmeijer    
Sneek (1865 - 1939) Maria Brandsma    
Sneek (1865 - ) Herman Joseph Brenninkmeijer    
Sneek (1865 - 1925) Gerardus Mebius Brandsma 1 kB  
Sneek (1865 - 1866) Jan Thomas' Faber    
Sneek (1866 - ) Sabina Maria Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1866 - ) Joseph Herman Brenninkmeijer    
Sneek (1866 - 1893) Cornelia Geziena Jelles de Boer    
Sneek (1866 - ) Maria Clemens' Brenninkmeijer    
Sneek (1867 - 1948) Eke Pieters Ypma    
Sneek (1868 - 1948) Tytje Jacobs Pot    
Sneek (1868 - 1921) Clemens August Stockmann    
Sneek (1868 - 1868) Trijntje Thomas' Faber    
Sneek (1868 - ) Theresia Agnes Martins Brenninkmeijer    
Sneek (1869 - ) Herman Heindrich Brenninkmeijer    
Sneek (1870 - ) Ida Andries Brouwer    
Sneek (1870 - ) Paulinus Titus Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1870 - 1933) Andreas Hendrik Mebius Brandsma 1 kB  
Sneek (1870 - ) Franciscus Josephus Brenninkmeijer    
Sneek (1871 - 1872) Herre Thomas' Faber    
Sneek (1872 - ) Maria Josepha Angela Brenninkmeijer    
Sneek (1872 - ) Josephus Regnerus Martins Brenninkmeijer    
Sneek (1872 - 1951) Assuerus Mebius Brandsma    
Sneek (1872 - 1872) + zoon Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1873 - ) Margaretha Maria Martins Brenninkmeijer    
Sneek (1873 - ) Agatha Maria Brenninkmeijer    
Sneek (1874 - ) Aloysius Egidius Stockmann    
Sneek (1874 - 1874) Bernardus Thomas' Faber    
Sneek (1874 - 1935) Gorgonius Mebius Brandsma 1 kB  
Sneek (1875 - 1949) Thecla Flapper    
Sneek (1875 - 1940) Frans Herman Lampe    
Sneek (1875 - ) Waltje Heins Schukken    
Sneek (1875 - ) Stephan Joseph Brenninkmeijer    
Sneek (1875 - 1882) Margaretha Maria van der Kallen    
Sneek (1876 - ) Anna Dorathea Rooswinkel    
Sneek (1876 - ) Johan Gerhard Martins Brenninkmeijer    

GEBOORTEPLAATSTIJDPERKVOORNAAM EN ACHTERNAAMTEKSTSTAMNUMMER
Sneek (1877 - ) Tjiepke Gerrits Joustra    
Sneek (1877 - ) Odillia Maria Brenninkmeijer    
Sneek (1878 - ) Ydo Hoeben    
Sneek (1879 - ) Pietertje Attes Wiarda    
Sneek (1880 - ) Theresia Angela Maria Brenninkmeijer    
Sneek (1880 - ) Franciscus Jacobus Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1880 - ) Alexander Franciscus Brenninkmeijer    
Sneek (1881 - 1916) Ferdinand Flapper    
Sneek (1881 - ) Regina Barbara Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1882 - ) Carl August Brenninkmeijer    
Sneek (1882 - ) Cecilia Rynilda Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1883 - 1968) Franciscus Jacobus Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1884 - ) Margaretha Maria van der Kallen    
Sneek (1885 - ) Willebrordus Rudolph Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1885 - 1942) Sjoerd Palstra    
Sneek (1886 - ) Cecilia Rynilda Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1886 - 1956) Maria Catharina Jourika van der Werf    
Sneek (1886 - ) Antje Douwes Rijpkema    
Sneek (1887 - ) Willebrordus Rudolph Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1887 - 1987) Eleonora Palstra    
Sneek (1887 - ) Geert Douwes Rijpkema 1 kB  
Sneek (1887 - 1967) Johanna Blom    
Sneek (1888 - ) Franciscus Petrus Assuerus Maria Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1889 - ) Wilhelmus Bernardus' Andela    
Sneek (1889 - 1893) Douwe Douwes Rijpkema    
Sneek (1889 - ) Jacobus Bonefacius Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1889 - ) Cecilia Regina Petronella Maria Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1889 - 1974) Jan Palstra    
Sneek (1890 - ) Hendrik Douwes Rijpkema    
Sneek (1890 - ) Petrus Hendricus Gerardus Plechelmus Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1890 - ) Johannes Bernardus Andela    
Sneek (1891 - ) Wilhelmina Maria Sipkes Hanenburg    
Sneek (1891 - ) Dirk Douwes Rijpkema    
Sneek (1892 - ) Gelke Sipkes Hanenburg    
Sneek (1892 - 1975) Auke Koenen    
Sneek (1892 - 1955) Jurjen Johannes Tromp    
Sneek (1892 - ) Assuerus Franciscus Alphonsus Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1893 - ) Johannes Douwes Rijpkema    
Sneek (1893 - 1956) Petrus Hermanus Andela    
Sneek (1894 - 1917) Gelke Sipkes Hanenburg    
Sneek (1894 - ) Wilhelmina Sipkes Hanenburg    
Sneek (1894 - 1946) Cornelis Johannes Josephus Terwisscha van Scheltinga 1 kB  
Sneek (1894 - ) Douwe Douwes Rijpkema    
Sneek (1895 - ) Leeuwkje Meyer    
Sneek (1895 - 1960) Hillegonda Visser    
Sneek (1896 - ) Albert Kornelis' de Ree    
Sneek (1896 - ) Geeske Sybes Faber    
Sneek (1896 - ) Henderika Bernardus' Andela    
Sneek (1896 - ) Cecilia Anna Petronella Maria Terwisscha van Scheltinga    
Sneek (1896 - 1979) Johannes Hendriks Visser    
Sneek (1896 - ) Maria Antonia Clementine Brenninkmeijer    
Sneek (1896 - ) Philippus Douwes Rijpkema    
Sneek (1897 - ) Sipke Sipkes Hanenburg    
Sneek (1897 - 1963) Cornelis Witteveen    
Sneek (1898 - ) Alberdina Sipkes Hanenburg    
Sneek (1898 - ) Elisabeth Amalia maria Brenninkmeijer    
Sneek (1899 - ) Elisabeth Norbruis    
Sneek (1899 - 1978) Hendrik Johannes Visser    
Sneek (1900 - ) Baukje Douwes Rijpkema    
Sneek (1900 - 1985) Marie Visser    
Sneek (1900 - 1988) Hendrikus Sipkes Hanenburg    
Sneek (1901 - 1973) Ida Catharina Maria Brenninkmeijer    
Sneek (1902 - ) Jakob Herman Brenninkmeijer    
Sneek (1902 - ) Bernard Sipkes Hanenburg    
Sneek (1903 - 1985) Regina Visser    
Sneek (1904 - 1904) levenloos kind Brenninkmeijer    
Sneek (1905 - 1995) Gooikje Visser    
Sneek (1907 - 1994) Catharina Maria Elisabeth (Toetie) Brenninkmeijer    
Sneek (1909 - 1999) Sikke Visser    
Sneek (1912 - 1998) Petronella Alida Lucia Tromp    
Sneek (1912 - 1972) Jan Maurits Flapper    
Sneek (1913 - 1993) Janke Feenstra    
Sneek (1913 - 2011) Alida Petronella Walburga Tromp    
Sneek (1913 - ) Theresia Stockmann    
Sneek (1915 - 2014) Sjouke IJpma    
Sneek (1918 - 1994) Paula Maria Stockmann    
Sneek (1920 - 2007) Siementje Sietsma (Sytsma)    
Sneek (1920 - 2012) Albert Slotboom    
Sneek (1920 - 2004) Sabina Maria Brouwer    
Sneek (1921 - 2012) Gerardus Anthonius (Gerard) Poiesz    
Sneek (1921 - 2014) Aaltje van der Werf    
Sneek (1922 - 2012) Augustus Clemens Schweigmann    
Sneek (1923 - 2015) Jeltje Haagsma    
Sneek (1924 - ) Folkert Hettinga    
Sneek (1924 - ) Sijmentje Martha Witteveen    
Sneek (1925 - 2011) Margaretha Antje (Greet) Poiesz    
Sneek (1925 - 2013) Jan Miedema    
Sneek (1925 - 2011) Lammert Reen    
Sneek (1926 - 2016) Akke Vleeshouwer    
Sneek (1926 - 2012) Willem Willebrordus Poiesz 3 kB  
Sneek (1926 - 2012) Jan de Wit    
Sneek (1927 - 2014) Agatha Polder    
Sneek (1927 - 2003) Franciscus Aloysius Roosenstein    
Sneek (1929 - ) Lolle Nauta    
Sneek (1934 - 2015) Paul H.G. de Jong    
Sneek (1935 - 1997) Wiebe (Willy) Miedema    
Sneek (1936 - 2013) Maria Carolina Louise Müller    
Sneek (1937 - 2014) Johanna Cecilia (Hannie of Hanny) Bosma    
Sneek (1938 - 1990) Johannes Nikolaas Miedema    
Sneek (1939 - 2017) Margaretha Helena Maria (Gré) de Vries    
Sneek (1939 - ) Johanna Henriette Potma 1 kB  
Sneek (1941 - 2015) Rients Gietema    
Sneek (1947 - 2015) Rudolf Antonius (Ruud) Silvius    
Sneek (1952 - 2014) Anna Cecilia Maria (Anny) Andela    
Sneek (1953 - 2013) Rients Jozef Johannes Maria (René) Prof.dr. Jorna    
Sneek (1953 - 2013) Jan Nauta    
Sneek (1955 - 2016) Anthonius Eduard (Anton) Ypma    
Sneek (1963 - 2014) Halbe Osinga    
Sneek - Tinga (1919 - 2001) Tjerkje Huitema 1 kB  
Sneek ? (1725 - 1760) Jeltje Botes    
Snikzwaag (1802 - 1854) Afke Wietzes Portiek    
Snikzwaag (1806 - 1860) Tjebbe Cornelis' Witteveen    
Snikzwaag (1790 - 1867) Pieter Tjitskes Rijpkema    
Snikzwaag (1809 - ) Kornelis Hessels Pot    
Snikzwaag (1813 - 1862) Tjebbe Josephs Witteveen    
Snikzwaag (1813 - ) Joseph Cornelis Witteveen    
Snikzwaag (1814 - ) Lysbeth Hessels Pot    
Snikzwaag (1814 - 1897) Marijke Josephs Witteveen    
Snikzwaag (1815 - ) Klaas Cornelis' Witteveen    
Snikzwaag (1815 - 1886) Meinte Josephs Witteveen    
Snikzwaag (1817 - 1867) Meindert Cornelis Witteveen    
Snikzwaag (1818 - ) Hylkje Josephs Witteveen    
Snikzwaag (1820 - 1886) Marchje Cornelis Witteveen 1 kB  
Snikzwaag (1822 - 1860) Pieter Cornelis Witteveen    
Snikzwaag (1823 - 1906) Cornelis Josephs Witteveen    
Snikzwaag (1836 - 1920) Kornelis Tjebbes Witteveen    
Snikzwaag (1839 - ) Age Tjebbes Witteveen    
Snikzwaag (1842 - ) Lodewijk Tjebbes Witteveen    
Snikzwaag (1848 - 1875) Corneliske Pieters Witteveen 1 kB  
Snikzwaag (1849 - ) Geertje Pieters Witteveen    
Snikzwaag (1851 - ) Rinske Pieters Witteveen    
Snikzwaag (1851 - ) Corneliske Tjebbes Witteveen    
Snikzwaag (1852 - ) Margjen Witteveen    
Snikzwaag (1852 - 1914) Dieuwke Meintes Witteveen    
Snikzwaag (1854 - 1926) Eeltsje Tjebbes Witteveen    
Snikzwaag (1854 - 1900) Harmen Witteveen    
Snikzwaag (1854 - 1939) Akke Fokkes Homminga    
Snikzwaag (1856 - 1922) Joseph Cornelis Witteveen    
Snikzwaag (1857 - ) Ymkjen Gaukes Siksma    
Snikzwaag (1858 - 1937) Aukje Cornelis Witteveen    
Snikzwaag (1863 - 1941) Cornelis Meinderts Witteveen 1 kB  
Snikzwaag (1865 - ) Korneliske Meinderts Witteveen    
Snikzwaag (1873 - ) Hiltje Beintes Rijpkema    
Snikzwaag (1901 - 1999) Johanna Meinderts Engwerda    
Snikzwaag (1926 - 2013) Tjerk Hooghiemstra    
Snikzwaag (1929 - 2013) Johannes Hooghiemstra    
Soerakarta Ned.Indië (1856 - ) Petronella Maria Philippina Achenbach    
Soest (1909 - 1979) Frans Q.I.J.M. Hoelen    
Soestdijk (1818 - 1848) Willem Alexander Frederik Constantijn N.M. van Oranje Nassau    
Soestdijk (1820 - 1879) Hendrik van Oranje Nassau    
Soestdijk (1938 - ) Beatrix Wilhelmina Armgard van Oranje Nassau   3 
Soestdijk (1939 - ) Irene Emma Elisabeth van Lippe Biesterfeld    
Soestdijk (1947 - ) Maria Christina von Lippe Biesterfeld    
Söhle (Tsjech.) (1923 - 1997) Hermina Josefine (Mien) Budig    
Sölde Duitsland (1902 - 1975) Johanna Bosma    
Solna (1946 - ) Karel Guustaaf Folke Hubertus    
Sondel (1793 - 1870) Johannes Namles Asma    
Sondel (1789 - 1867) Willem Namles Asma (Atsma)    
Sondel (1802 - ) Bauke Bokkes de Vries    
Sondel (1828 - ) Grietje Jans Monkelbaan    
Sondel (1844 - 1900) Hendrik W. Schilstra    
Sondel (1883 - ) Feikje Folkerts Jellesma    
Sondel (1886 - 1956) Sipke Hendriks Schilstra    
Sondel (1910 - ) Hendrik Bokkes de Boer    
Sondel (1910 - 1998) Geeltje Schilstra    
Sondel (1912 - 1996) Catharina Schilstra    
Sondel (1913 - 1998) Egbert Dooper    
Sondel (1925 - ) Willemke Eppinga    
Sondel (1925 - ) Harold Palmer (voorheen Harmen Poepjes)    
Sondel (1926 - 2011) Romkje Eppinga    
Sondel (1935 - 2012) Riemke van der Werf    
Sondel (1942 - ) Bokke de Boer    
Sondel (1946 - ) Harmen Leendert de Boer    
Sondel (1949 - ) Aebeltje de Boer    
Sondel (1951 - ) Hantje de Boer    
Sondershausen (1537 - 1605) Albrecht van Schwarzburg Blankenburg    
Sonnega   Grietje Meinderts    
Sonnega ( - 1754) Pieter Jans    
Sonnega (1744 - 1820) Lodewijk Pieters Zwart (Swart)    
Sonnega (1754 - 1826) Margien Jans    
Sonnega (1863 - 1937) Petrus Johannes Terwisscha van Scheltinga    
Sonnega (1866 - 1922) Jacoba Geertruida Terwisscha van Scheltinga    
Sopsum (1941 - 2016) Henk (Hendrik) Deinum    
Sorgenfri (1899 - 1972) Frederik IX - Christiaan Frederik Frans Michaël Karel van Denemarken    
Soria (1155 - 1214) Alfonso VIII el Noble van Castilie   50447074 
South Dakota (1899 - 1984) Agnes Meyes Seffinga    
Spanga (1815 - ) Rinske Berends Froklage (Troklage)    
Spanga (1924 - 2011) Albert van der Veen    
Spanga (1925 - 2016) Hilly Hoekstra    
Spanga (1931 - 2011) Magdalena Catharina (Lena) Sikkes    
Spanga (1934 - 2011) Bernard Sikkes    
Spannum (1672 - 1742) Eelke Pytters    
Spannum (1810 - ) Hendrik Johannes Bonsma    
Spannum (1823 - 1863) Baukje Ennes (Baukjen) Koopmans    
Spannum (1827 - ) Jan Piers Noordmans    
Spannum (1837 - 1904) Fokke Bauke Rispens    
Spannum (1838 - ) Jan Hendriks Bonsma    
Spannum (1863 - ) Geertje Ids' Hannema    
Spannum (1863 - ) Obbe Wybrens Jouwsma    
Spannum (1866 - ) Bauke Fokkes Rispens    
Spannum (1867 - ) Lysbeth Bakker    
Spannum (1867 - 1951) Geertje Fokkes Rispens    
Spannum (1869 - 1875) Janke Fokkes Rispens    
Spannum (1870 - ) Jeltje Wybrens Jousma    
Spannum (1871 - 1871) levenloos kind Rispens    
Spannum (1872 - 1926) Gerrit Fokkes Rispens    
Spannum (1874 - 1957) Jan Fokkes Rispens    
Spannum (1875 - 1952) Anke Douwes Reitsma    
Spannum (1877 - 1948) Tjalling Douwes Reitsma    
Spannum (1878 - ) Teade Fokkes Rispens    
Spannum (1880 - ) Janke Fokkes Rispens    
Spannum (1884 - 1884) Meinte Douwes Reitsma    
Spannum (1885 - 1946) Sjoerd Yebs Seffinga    
Spannum (1886 - ) Mintje Douwes Reitsma    
Spannum (1891 - 1949) Sjoerd Meyes (roepnaam: George) Seffinga    
Spannum (1892 - ) Aukjen Meintes van der Berg    
Spannum (1901 - 1989) Elisabeth Klazes Hettinga    
Spannum (1902 - 1988) Fokke Gerrits Rispens    
Spannum (1902 - 1993) Johanna Ida (Hannie) Hettinga    
Spannum (1903 - 1996) Geertruida Clazina Hettinga    
Spannum (1904 - 1997) Jarig Klazes Hettinga    
Spannum (1904 - ) Anke Gerrits Rispens    
Spannum (1905 - 1953) Ida Agatha Hettinga    
Spannum (1907 - ) Clasina Margaretha Hettinga    
Spannum (1918 - 2015) Wiebrigje (Wieke) de Groot    
Spannum (1922 - 2003) Sake Tijmersma    
Spannum (1935 - 2007) Antje (Annie) Jongema    
Spannum (1945 - 2013) Ymte Heeg    
Spannum (1950 - 2015) Reinder de Boer    
Spannum (1953 - 2017) Ymkje de Boer    
Spaubeek   Maria Helena Dieteren    
Spaubeek   Maria Hubertina Stijfs    
Spaubeek (1869 - 1926) Joannes Ludovicus Swelsen    
Spaubeek (1912 - 1982) Anna Maria Josephina Swelsen    
Spears (1924 - ) Harmen Sijbrandij 1 kB  
Speers (1723 - ) Sybren Minnes Minnema    
Speers / Deersum (1735 - ) Lisabeth Minnes Minnema    
Speers (Dearsum) (1731 - 1812) Douwe Minnes (Dominicus) Minnema    
Speers/Deersum (1726 - ) Jacob Minnes Minnema    
Sprang-Capelle (1922 - 2016) Dirkje Amerentia Maria Verduijn 1 kB  
Springfield (1893 - 1924) Arendt John Seffinga    
Stadskanaal (1903 - 1959) Pieter Frans Engwirda    
Stavoren ( - 1844) Marijke Aants Visser    
Stavoren (1755 - ) Luite Pieters    
Stavoren (1796 - ) Epkje Bouwes de Jong    
Stavoren (1814 - ) Jan Ittes Roodhof    
Stavoren (1816 - ) Atje Jittes Roodhof 1 kB  
Stavoren (1826 - ) Ids Sybes Lootsma    
Stavoren (1832 - 1832) Pieter Lolles Hylkema    
Stavoren (1834 - ) Trijntje Lolles Hylkema    
Stavoren (1847 - ) Tjitske Lootsma    
Stavoren (1848 - ) Pieter Robijns Polder    
Stavoren (1849 - ) Yke Gerrits van der Molen    
Stavoren (1861 - ) Akke Veltman    
Stavoren (1865 - ) Yme Annes Bruinsma    
Stavoren (1866 - ) Maurens Obes Veldman    
Stavoren (1900 - ) Jantje Strikwerda    
Stavoren (1915 - 1915) levenloos kind Strikwerda    

GEBOORTEPLAATSTIJDPERKVOORNAAM EN ACHTERNAAMTEKSTSTAMNUMMER
Stavoren Zuidermeer (1741 - 1805) Yme Hylkes Haarsma    
Stede Duitsland (1916 - 2011) Trees Tolsma    
Steenbergen (1866 - 1936) Jan Adriaan Hoppenbrouwers    
Steenbergen (1881 - ) Gerard Verbogt    
Steenwijk (1913 - 2011) Catharina Johanna Visser    
Steenwijkerwold (1792 - 1866) Jannes Engberts Groenestege    
Steenwijkerwold (1803 - 1887) Annigje Theodorus Althuizer    
Steenwijkerwold (1822 - ) Geertje Jan Bennink    
Steenwijkerwold (1828 - 1894) Anna Tiel    
Steenwijkerwold (1828 - 1869) Engelbertus Titus Tiel Groenestege    
Steenwijkerwold (1831 - 1911) Titus Groenestege    
Steenwijkerwold (1839 - ) Hendrikus Gosses Spitzen    
Steenwijkerwold (1852 - 1930) Andreas Albertus Tiel Groenestege    
Steenwijkerwold (1854 - 1920) Joannes Titus Tiel Groenestege    
Steenwijkerwold (1859 - 1932) Titus Odulphus Tiel Groenestege    
Steenwijkerwold (1869 - 1942) Thecla Johanna Maria Groenestege    
Steenwijkerwold (1875 - ) Petrus Anthonius Bouma    
Steenwijkerwold (1876 - 1970) Hendrikus Bouma    
Steenwijkerwold (1881 - 1966) Siebrigje Tiel Groenestege    
Steenwijkerwold (1884 - 1970) Engelbertus Tiel Groenestege    
Steenwijkerwold (1885 - 1962) Franciscus Tiel Groenestege    
Steenwijkerwold (1886 - 1985) Anna Tiel Groenestege    
Steenwijkerwold (1888 - 1931) Andreas Ignatius Titus Tiel Groenestege    
Steenwijkerwold (1892 - 1940) Gerrit Hoekema    
Steenwijkerwold (1893 - 1987) Titus Albertus Tiel Groenestege    
Steenwijkerwold (1894 - 1974) Elisabeth Johanna Apollonia Tiel Groenestege    
Steenwijkerwold (1897 - 1984) Apollonia Jucunda Tiel Groenestege    
Steenwijkerwold (1899 - 1984) Albertus Assuerus Tiel Groenestege    
Steenwijkerwold (1901 - 1991) Sinie Tiel Groenestege    
Steenwijkerwold (1917 - 1998) Johanna Maria Kommerkamp    
Steenwijkerwold (1926 - 2008) Albertus Johannes Prins    
Steenwijkerwold (1930 - 2007) H.M. (Riek) Tiel Groenestege    
Steggerda (1821 - 1856) Wytse Jans Potijk    
Steggerda (1826 - ) Jan Harmens Bosma    
Steggerda (1843 - ) Therezia Reinders Gras    
Steggerda (1853 - ) Arend Pieters ter Schuur    
Steggerda (1860 - ) Anna Koning    
Steggerda (1882 - ) Anna Klasina van der Vegt    
Steggerda (1885 - 1969) Rembertus Wietse de Vries    
Steggerda (1912 - 2012) Anna Maria de Vries    
Steggerda (1931 - 2004) Theodorus Siebrandus (Theo) van Hoogmoed    
Stettin (1729 - 1796) Catharina II Sophie Auguste Anhalt-Zerbst 1 kB 245 
Steyl (L) (1920 - ) Johanna Maria Schrieck    
Stiens (1610 - 1666) Isbrant Jarichs Meylema 1 kB  
Stiens (1671 - ) Hessel Jacobs    
Stiens (1802 - ) Baukje Sybes Baarda    
Stiens (1803 - ) Sipke Sybes Baarda    
Stiens (1804 - ) Aaltje Sybes Baarda    
Stiens (1806 - ) Harmen Sybes Baarda    
Stiens (1809 - ) Aaltje Sybes Baarda    
Stiens (1811 - ) Baukje Sybes Baarda    
Stiens (1820 - ) Dirk Baukes Haarsma    
Stiens (1821 - ) Marten Sybes Bijlsma 1 kB  
Stiens (1823 - ) Stefeen Durks Rutkes    
Stiens (1826 - ) Yttje Pieters Miedema    
Stiens (1831 - ) Joute Pieters (Jouke) Miedema    
Stiens (1831 - ) Willem Jochums Brouwers    
Stiens (1832 - ) Sjoerd Theunis Groenewoud    
Stiens (1852 - 1918) Wytske Keimpes Koopmans    
Stiens (1853 - ) Sikke Klazes Hempenius    
Stiens (1853 - ) Jelte Keimpes Koopmans    
Stiens (1857 - 1936) Arjen Keimpes Koopmans    
Stiens (1858 - ) Jan Haarsma    
Stiens (1858 - ) Sybrigje Sjoerds Groenewoud    
Stiens (1859 - 1946) Rigtje Keimpes Koopmans    
Stiens (1860 - ) Wytske Sjoerds Groenewoud    
Stiens (1864 - ) Arjen Sjoerds Groenewoud    
Stiens (1867 - ) Hyke Hoekstra    
Stiens (1867 - ) Ytje Miedema    
Stiens (1869 - 1948) Jentje Gerrits Spoelstra    
Stiens (1871 - ) Antje Joutes Miedema    
Stiens (1919 - 2015) Hiltje Anna Dijkstra    
Stiens (1922 - 1999) Pieter Kalverboer    
Stiens (1925 - 2014) Age Brandsma    
Stiens (1946 - 2013) Minke Zeinstra    
Stobbega (1908 - 1997) Harm Cornelis Lenes    
Stobbega (1939 - 2014) Theodora Maria (Thea) Lenes    
Stockholm (1851 - 1900) Lovisa Josephine Eugenie Bernadotte Zweden en Noorwegen    
Stockholm (1882 - 1973) Gustaaf VI Adolf van Zweden en Noorwegen    
Stockholm (1905 - 1935) Astrid van Zweden    
Stockholm (1977 - ) Victoria Ingrid Alice Désirée    
Stockholm (1979 - ) Carl Philip Edmund Bertil    
Stolberg (1506 - 1580) Juliana van Stolberg-Wernigerode   24633 
Straatsburg (1674 - 1735) Christiaan III van Birkenfeld-Bischweiler   918 
Straatsburg (1721 - 1774) Henriëtte Caroline Christiane Louise van Palts-Zweibrücken   459 
Stratum   Gerard Marie Joseph Raijmakers    
Stratum   Johanna A.M. Raijmakers    
Stratum (1908 - 1988) Sophie Henriette Josephine Joanna Raijmakers    
Stratum (1909 - 1972) Vera Raijmakers    
Stratum (1910 - 1922) Hilde Raijmakers    
Stratum (1912 - ) Leonard Raijmakers    
Stratum (1914 - 1984) Leonardus Petrus Henricus Raijmakers    
Stratum (1916 - 1966) Petrus Raijmakers    
Stratum (1922 - 1995) Mies Kubbinga    
Strelitz (1694 - ) Gustave Caroline van Mecklenburg-Strelitz   897 
Stroobos (1853 - 1908) Popko Hoeksema    
Stroobos (1855 - ) Grietje Barkmeijer    
Stroobos (1890 - ) Tammo Hoeksema    
Stroobos (1894 - ) Douwe Hoeksema    
Stroobos (1918 - 2005) Meike Kootstra    
Stuttgart (1732 - 1797) Frederik Eugeninus von Württemberg    
Stuttgart (1810 - 1856) Paulina Frederika Maria van Württemberg   127 
Stuttgart (1818 - 1877) Sophia Frederika Mathilde van Wurtenberg    
Stuttgart (1832 - ) Juliane Auguste Henriëtte Caroline Mathilde von Salviati   21 
Styvenberg Brussel (1930 - 1993) Boudewijn van Saksen-Coburg-Gotha    
St. Annaparochie (1860 - ) Sjoukje Balt    
Suameer (1815 - 1893) Jacob Warners Veltman 1 kB  
Suameer (1819 - ) Atze Warners Veltman    
Suameer (1852 - ) Roorde Nicolaas Veltman    
Suameer (1865 - 1926) Johannes Johannes Hanewald    
Suameer (1886 - ) Nicolaas Roordes Veltman    
Suameer (1888 - ) Jan Roordes Veltman    
Suameer (1894 - ) Minze Johannes' Vos    
Suameer (1895 - ) Warner Roordes Veltman    
Súd Broek (1927 - 2017) Arjen s.m.a. Rijpkema    
Sukabumi (Java) (1909 - ) Johanna Wilhelmina Frederika Harten    
Surhuisterveen (1824 - ) Trijntje Rinderts Hulshof    
Surhuisterveen (1861 - ) Aagje Durks van Dekken    
Surhuisterveen (1899 - ) Aartje Johannes Tabak    
Surhuizum (1820 - ) Wytske Remmelts Poelstra    
Surhuizum (1826 - ) Renkje Remmelts Poelstra    
Surhuizum (1880 - 1962) Abele Tammes Lambarts    
Surhuizum (1918 - 1922) Hielkje Andela    
Surhuizum (1921 - 2013) Jeltje Oldenburger    
Surrey (1882 - 1920) Margaretha van Connaught    
Swichum (1715 - ) Hitje Jans    
Swichum (1762 - 1823) Johannes Hendriks Brandsma 1 kB  
Swichum (1764 - 1793) Ysbrand Hendriks (Brandsma)    
Swichum (1765 - 1829) Sietske Hendriks Brandsma    
Swichum (1767 - ) Klaas Thomas Hendriks (Brandsma)    
Swichum (1769 - 1809) Klaas Hendriks Brandsma    
Swichum (1771 - 1827) Mevis Hendrik Brandsma    
Swichum (1772 - ) Fokje Hendriks (Brandsma)    
Swichum (1786 - 1864) Akke Foppes Jorritsma    
Swichum (1804 - ) Jacob Jans Boekema    
Swichum (1821 - ) Sytse Jacobs Roorda    
Swichum (1826 - 1885) Thomas Jans Koten    
Swichum (1837 - ) Baukje Pieters (Baukjen) Boersma    
Swichum (1838 - ) Sytske Wybes Kamstra    
Swichum (1841 - ) Theodorus Sibbeles Postma    
Swichum (1842 - ) Jacobus Pieters Boersma    
Swichum (1842 - 1929) Pieter Taekeles van der Zweep    
Swichum (1843 - ) Hans Taekeles van der Zweep    
Swichum (1878 - ) Baukje Theodorus' Postma    
Swichum (1887 - ) Sjoerd Ages Postma    
Swichum (1889 - ) Jacobus Ages Postma    
Swichum (1890 - ) Johannes Ages Postma    
Swichum (1891 - ) Agatha Maria Postma    
Sybrandaburen (1797 - ) Lolke Jacobs Wytsma    
Sybrandaburen (1813 - ) Jacob Jacobs Wytsma    
Sybrandaburen (1815 - ) Okkje Atzes Groeneveld    
Sybrandburen (1809 - ) Pier Jacobs Wytsma    
Szczerin (1759 - 1828) Sophia Dorothea Augusta Louisa (Maria Fjodorovna) van Württemberg   123 

Totaal 1362 personen in deze lijst met letter S.

Naar geboorteplaatsen beginnend met letter R

Naar geboorteplaatsen beginnend met letter T

Personen index