Index van personen gerangschikt op GEBOORTEPLAATS letter: G

Personen index

Naar geboorteplaatsen beginnend met letter F

Naar geboorteplaatsen beginnend met letter H

Totaal 671 personen met 52 verschillende geboorteplaatsen beginnend met een G:
Gaanderen (1)
Gaast (103)
Gaast - Fokkemaoord (1)
Gaast-Fokkemaoord (11)
Gaast ? (1)
Gaast (op Fokkemaoord) (2)
Gaasterland (79)
Gaastmeer (44)
Gaeta (1)
Garijp (13)
Garsthuizen (1)
Gauw (10)
Gemeente Het Bildt (3)
Gemert (1)
Gent (3)
Gerkesklooster (1)
Gestel en Blaarthem (1)
Geulle (2)
Giekerk (2)
Giethoorn (1)
Ginneken (1)
Goënga (15)
Goëngamieden (1)
Goïnga (1)
Goïngamieden (2)
Goïngarijp (28)
Gondreville (1)
Gorkum (1)
Gorredijk (9)
Gotha (2)
Gottorp (1)
Gouda (4)
Goutum (29)
Graafschap Savoye (1)
Grabow (2)
Grave (1)
Graz (1)
Grebenstein (burcht) (1)
Greenwich (2)
Greonterp (190)
Grijpskerk (2)
Groede (1)
Groenlo (2)
Groesbeek (2)
Groningen (25)
Gronsveld (1)
Grootebroek (2)
Grootegast (1)
Grotenrath, Teveren (1)
Grouw (58)
Guimaråes, Portugal (1)
Gulpen (1)

GEBOORTEPLAATSTIJDPERKVOORNAAM EN ACHTERNAAMTEKSTSTAMNUMMER
Gaanderen (1921 - 2012) Jacobus Germanus (Co) Hettinga    
Gaast   Foppe Gerkes Hengst    
Gaast (1759 - 1813) Obe Poppes (Abe) Popma 1 kB  
Gaast   Wijke Sjoerds Ybema    
Gaast (1725 - ) Doetje Abes (Popma) 1 kB  
Gaast (1732 - ) Grietie Gerrits 1 kB  
Gaast (1735 - ) Wopke Gerrits 1 kB  
Gaast (1755 - 1784) Abe Poppes (Popma)    
Gaast (1762 - 1820) Fecke Poppes Popma    
Gaast (1764 - ) Robijn Poppes Popma    
Gaast (1785 - 1856) Dutje Johannes de Boer    
Gaast (1787 - 1851) Pieter Ages Vallinga    
Gaast (1788 - 1807) Abe Obes Popma    
Gaast (1790 - 1850) Aaltje Obes Popma    
Gaast (1792 - 1852) Akke Obes Popma    
Gaast (1794 - 1801) Lolke Obes Popma    
Gaast (1796 - 1827) Johanna Durks Vellinga    
Gaast (1797 - 1797) Popkjen Obes Popma    
Gaast (1797 - 1797) Trijntjen Obes Popma    
Gaast (1801 - 1838) Lolke Obes Popma    
Gaast (1805 - 1805) Poppe Obes Popma    
Gaast (1805 - 1805) Ybeltje Obes Popma    
Gaast (1806 - 1890) Pietertje Fekkes Bijlsma    
Gaast (1814 - 1876) Obe Pieters Vallinga    
Gaast (1814 - 1899) Akke Johannes Polder 1 kB  
Gaast (1815 - 1886) Johannes Willems Hengst    
Gaast (1815 - 1832) Age Pieters Vallinga    
Gaast (1818 - 1855) Abe Pieters Vallinga    
Gaast (1821 - 1858) Attje Vallinga    
Gaast (1822 - 1843) Klaaske Vallinga    
Gaast (1824 - ) Allertje Pieters Vallinga    
Gaast (1827 - 1829) Robijn Vallinga    
Gaast (1827 - 1886) Obe Lolkes Popma    
Gaast (1827 - 1892) Fekke Jacobs Ybema 1 kB  
Gaast (1828 - ) Foppe Hotzes de Boer    
Gaast (1828 - 1860) Taeke Lolkes Popma    
Gaast (1829 - 1879) Gerbrig Rommerts Ettema    
Gaast (1829 - ) Dooitze Annes Dijkstra    
Gaast (1830 - ) Hendrik Alberts Hooyenga    
Gaast (1830 - 1862) Taeke Rommerts Ettema    
Gaast (1831 - 1892) Catharina Lolkes (Trijntje) Popma    
Gaast (1831 - 1915) Evert Feddes Teernstra 1 kB  
Gaast (1831 - 1832) Rients Rommerts Ettema    
Gaast (1832 - 1910) Siebrigje Lolkes Popma    
Gaast (1833 - 1872) Meindert Rommerts Ettema    
Gaast (1833 - ) Engele Annes Dijkstra    
Gaast (1834 - 1843) Rients Rommerts Ettema    
Gaast (1838 - ) AEtske Annes Dijkstra    
Gaast (1840 - ) Jeltje Annes Dijkstra    
Gaast (1842 - ) Wikkje Franses Tolsma    
Gaast (1842 - ) Pieter Annes Dijkstra    
Gaast (1846 - ) Wijke Johannes Hengst    
Gaast (1847 - ) Sierkje Annes Dijkstra    
Gaast (1849 - 1913) Aaltje Vallenga    
Gaast (1849 - 1929) Hyltje Hendriks Brandsma    
Gaast (1850 - 1939) Dominicus Tolsma    
Gaast (1851 - ) Piebe Liskes Rinia    
Gaast (1852 - 1934) Sietske Tolsma    
Gaast (1852 - 1904) Pieter Obes Vallenga 1 kB  
Gaast (1853 - 1933) Aaltje Abes Vallinga    
Gaast (1854 - 1940) Waltje Hendriks Brandsma    
Gaast (1856 - 1901) Abe Abes Vallinga    
Gaast (1857 - 1929) Maria (Marijke) Obes Popma    
Gaast (1857 - 1927) Rommert Taekes Ettema    
Gaast (1858 - ) Klaas Pieters Tolsma    
Gaast (1859 - 1941) Sjoerd Taekes Ettema    
Gaast (1861 - ) Sintje Tjeerds Reinsma    
Gaast (1861 - 1944) Sijtske Taekes Ettema    
Gaast (1862 - 1894) Trijntje Jelles Asma    
Gaast (1862 - 1863) Marijke Taekes Ettema    
Gaast (1865 - ) Taeke Obes Popma    
Gaast (1866 - ) Rumoldus Ettema    
Gaast (1867 - 1910) Jeltje Meinderts Ettema    
Gaast (1871 - ) Johannes Obes Popma    
Gaast (1871 - 1955) Sietske Meinderts Ettema    
Gaast (1873 - 1950) Pieter Gerrit Miedema    
Gaast (1874 - 1956) Hielkje Klazes Brandsma    
Gaast (1874 - 1950) Lodovica Reins Miedema    
Gaast (1879 - ) Willemke Doedes van Gosliga    
Gaast (1880 - 1919) Hendrica Brandsma    
Gaast (1880 - 1957) Fintje Pieters Vallinga    
Gaast (1881 - 1970) Hendrik Dominicus Tolsma    
Gaast (1883 - 1883) Johanna Brandsma    
Gaast (1883 - 1979) Froukje Tolsma    
Gaast (1884 - ) Jetske Meintes Brandsma    
Gaast (1884 - 1977) Pieter de Jong 1 kB  
Gaast (1885 - 1966) Jacob Vallenga    
Gaast (1886 - ) Hesseltje Meintes Brandsma    
Gaast (1887 - 1968) Hendrik Klazes Brandsma    
Gaast (1888 - 1901) Jan Zeinstra    
Gaast (1888 - 1962) Anna de Jong    
Gaast (1889 - 1945) Jetske Hans Zeinstra    
Gaast (1890 - 1947) Maurits Zeinstra    
Gaast (1891 - 1968) Dirk Zeinstra    
Gaast (1893 - 1979) Sijke Zeinstra    
Gaast (1904 - ) Gerben Hendriks de Boer    
Gaast (1907 - ) Wytske Feikes Rusticus    
Gaast (1916 - 2005) Stijntje Catharina Popma    
Gaast (1917 - 1998) Taeke Popma    
Gaast (1919 - 2015) Jacob Hiemstra    
Gaast (1920 - ) Margaretha Popma    
Gaast (1921 - 2014) Catharina (Tine) Hiemstra    
Gaast (1926 - 2017) Veronica (Vronie) Hiemstra    
Gaast (1931 - 2015) Broer Hiemstra    
Gaast - Fokkemaoord (1924 - 2012) Geertruida Hiske (Trude) Kramer    
Gaast-Fokkemaoord (1843 - 1926) Klaas Hendriks Brandsma    
Gaast-Fokkemaoord (1845 - ) Sibbeltje Hendriks Brandsma    
Gaast-Fokkemaoord (1848 - 1849) Hyltje Brandsma    
Gaast-Fokkemaoord (1852 - 1922) Liskje Hendriks Brandsma    
Gaast-Fokkemaoord (1871 - 1934) Froukje Brandsma    
Gaast-Fokkemaoord (1876 - 1958) Lucia Brandsma    
Gaast-Fokkemaoord (1884 - 1952) Johanna Brandsma    
Gaast-Fokkemaoord (1921 - 2013) Hendrik Franciscus Kramer    
Gaast-Fokkemaoord (1923 - ) Assuerus (Swerus) Kramer    
Gaast-Fokkemaoord (1926 - 2004) Siepie Kramer    
Gaast-Fokkemaoord (1931 - 2013) Gerardus Assuerus (Gradus) Kramer    
Gaast ? (1801 - ) Fedde Douwes Teernstra    
Gaast (op Fokkemaoord) (1799 - 1829) Trijntje Obes Popma 1 kB  
Gaast (op Fokkemaoord) (1881 - 1931) Maria Klazes Brandsma    
Gaasterland (1819 - 1819) Helena Theresia Cornelia van der Velde    
Gaasterland (1820 - ) Baukje Sjoukes van der Wal    
Gaasterland (1821 - 1821) Willem Hendrik van der Velde    
Gaasterland (1822 - 1829) Willem Hendrik van der Velde    
Gaasterland (1824 - 1897) Namle Willem Asma    
Gaasterland (1825 - 1858) Hendrik Marten van der Velde 1 kB  
Gaasterland (1826 - ) Aaltje Johannes van der Werf    
Gaasterland (1827 - ) Durkje Sippes van der Meer    
Gaasterland (1831 - 1839) Willem Hendrik van der Velde    
Gaasterland (1835 - ) Franke Meinderts Frankena    
Gaasterland (1839 - ) Marijke Eelkes Postma    
Gaasterland (1839 - 1924) Popkjen Aukes Bosman    
Gaasterland (1844 - 1944) Gettje Reins Bouma    
Gaasterland (1845 - ) Eelke Eelkes Postma    
Gaasterland (1845 - ) Nanne Reins Haarsma    
Gaasterland (1847 - ) Egbert Siemens Bouwhuis    
Gaasterland (1847 - ) Johannes Franks Zalmstra    
Gaasterland (1847 - 1926) Lieuwe Lieuwes Andela 1 kB  
Gaasterland (1848 - ) Petrus Siemens Bouwhuis    
Gaasterland (1849 - 1921) Gooits Lieuwes Andela 1 kB  
Gaasterland (1849 - ) Marijke Meinderts Frankena    
Gaasterland (1851 - ) Lijsbert Meinderts Frankena    
Gaasterland (1851 - ) Gerben Lieuwes Andela    
Gaasterland (1853 - ) Sjoerdje Durks van der Hoff    
Gaasterland (1853 - ) Fransjen Reins Haarsma    
Gaasterland (1854 - ) Stijntje Franks Zalmstra    
Gaasterland (1856 - ) Johannes Franses van der Werf    
Gaasterland (1856 - ) Beerend Durks van der Hoff    
Gaasterland (1857 - ) Jan Franks Zalmstra    
Gaasterland (1857 - ) Antje Franses van der Werf    
Gaasterland (1858 - ) Rinke Martens van der Zee    
Gaasterland (1861 - ) Sjouke Durks van der Hoff    
Gaasterland (1862 - ) Fimme Franses van der Werf    
Gaasterland (1863 - ) Rink Franses van der Werf    
Gaasterland (1864 - 1947) Willemke Jans de Jong    
Gaasterland (1865 - ) Fimme Franses van der Werf    
Gaasterland (1866 - ) Kornelis Franses van der Werf    
Gaasterland (1867 - ) Bauke Ages Bouwhuis    
Gaasterland (1869 - ) Gosse Roelofs Bosma    
Gaasterland (1870 - ) Rinske Ages Bouwhuis    
Gaasterland (1871 - ) Rinske Ages Bouwhuis    
Gaasterland (1871 - ) Antje Franses van der Werf    
Gaasterland (1872 - ) Baukjen Ages Bouwhuis    
Gaasterland (1874 - ) Siemen Ages Bouwhuis    
Gaasterland (1878 - ) Geeske Ages Bouwhuis    
Gaasterland (1880 - ) Pieter Ages Bouwhuis    
Gaasterland (1881 - ) Tjitte Ages Bouwhuis    
Gaasterland (1881 - ) Marten Rinkes van der Zee    
Gaasterland (1883 - ) Tjebbe Ages Bouwhuis    
Gaasterland (1883 - ) Marijke Johannes van der Werf    
Gaasterland (1883 - ) Fettje Gerrits Andela    
Gaasterland (1883 - 1969) Rimmer Hylkema    
Gaasterland (1885 - ) Elisabeth Ages Bouwhuis    
Gaasterland (1885 - 1973) Durk Hylkema    
Gaasterland (1885 - ) Matthyas Gerrits Andela    
Gaasterland (1886 - ) Rein Franzes Haarsma    
Gaasterland (1887 - ) Frans Johannes van der Werf    
Gaasterland (1887 - 1978) Durk Hylkema    
Gaasterland (1887 - ) Marten Rinkes van der Zee    
Gaasterland (1888 - ) Lammert Joukes de Jong    
Gaasterland (1888 - 1934) Harmke Gerrits Andela 1 kB  
Gaasterland (1888 - 1912) Stijntje Hylkema    
Gaasterland (1888 - 1976) Sibeltje (Siebrigje) Hylkema    
Gaasterland (1890 - ) Grietje Joukes de Jong    
Gaasterland (1890 - 1940) Jantje Hylkema    
Gaasterland (1890 - ) Lieuwe Gerrits Andela    
Gaasterland (1892 - ) Gooits Gerrits Andela    
Gaasterland (1893 - ) Afke van der Zee    
Gaasterland (1893 - ) Johannes Johannes van der Werf    
Gaasterland (1893 - 1975) Rink Hylkema    
Gaasterland (1894 - ) Rink Johannes van der Werf    
Gaasterland (1895 - 1896) Jan Hylkema    
Gaasterland (1895 - ) Johannes Gerrits Andela    
Gaasterland (1896 - 1898) Jan Hylkema    
Gaasterland (1898 - 1937) Jan Hylkema 1 kB  
Gaasterland (1899 - ) Maria Gerrits Andela    
Gaasterland (1902 - ) Anna Johannes van der Werf    
Gaasterland (1921 - 1922) Harmen Huitema    
Gaasterland (1925 - ) Jacoba Piersma    
Gaastmeer ( - 1834) Johannes Jacobs Dooper    
Gaastmeer (1758 - ) Jeekele Lefferts Visser    
Gaastmeer (1791 - ) Jan Jeekeles Visser    
Gaastmeer (1793 - ) Sybolt Jakeles Visser    
Gaastmeer (1796 - ) Gorrit Pieters van der Goot    
Gaastmeer (1796 - ) Eelkje Hendriks de Vries    
Gaastmeer (1799 - ) Luitzen Ruurds van der Meer    
Gaastmeer (1811 - ) Tie Jans Tijsma    
Gaastmeer (1816 - ) Ynte Jans Tijsma    
Gaastmeer (1819 - 1874) Wypke Jans Tijsma    
Gaastmeer (1827 - 1905) Hendrik Hendriks Bonekamp 1 kB  
Gaastmeer (1836 - 1909) Eike Jurjens Grasman    
Gaastmeer (1848 - ) Jeltje Hinke Gerritsen    
Gaastmeer (1855 - 1927) Johannes Cornelis Bonekamp    
Gaastmeer (1856 - 1933) Klaas (Nicolaas) Bonekamp    
Gaastmeer (1858 - ) Antje Attema    
Gaastmeer (1858 - ) Kornelis Pieters Put    
Gaastmeer (1858 - 1860) Antonius (Anne) Hendriks Bonekamp    
Gaastmeer (1859 - 1926) Mebius Hendriks Bonekamp    
Gaastmeer (1862 - 1863) Antonius Gregorius Bonekamp    
Gaastmeer (1863 - 1864) Antonius Gregorius Bonekamp    
Gaastmeer (1864 - ) Sybren Wybes Bleeker    
Gaastmeer (1864 - 1947) Jacob Bonekamp    
Gaastmeer (1864 - ) Harmen Haringa    
Gaastmeer (1866 - 1946) Wijnofrida (Frida) Bonekamp    
Gaastmeer (1866 - 1908) Anna Okkes de Boer    
Gaastmeer (1868 - 1934) Waltje Okkes de Boer    
Gaastmeer (1871 - 1916) Tjebbe Cornelis Bonekamp    
Gaastmeer (1872 - ) Frans Doedes Roorda    
Gaastmeer (1873 - ) Cornelis Johannes Bonekamp    
Gaastmeer (1874 - 1875) Catharina Bonekamp    
Gaastmeer (1878 - ) Jeltje Hendriks Postma    
Gaastmeer (1883 - 1971) Johanna Bonekamp    
Gaastmeer (1885 - ) Doekle Rijpkema    
Gaastmeer (1885 - 1962) Hendrik Johannes Bonekamp    
Gaastmeer (1887 - 1938) Cornelis Johannes Bonekamp    
Gaastmeer (1889 - ) Nicolaas Johannes' Bonekamp    
Gaastmeer (1890 - ) Hendrikus Johannes Bonekamp    
Gaastmeer (1893 - 1976) Margaretha Bonekamp 1 kB  
Gaastmeer (1894 - ) Meinze Jochum Bonekamp    
Gaastmeer (1897 - 1961) Veronica Bonekamp    
Gaastmeer (1899 - 1968) Johannes Cornelis Hendrik Bonekamp    
Gaastmeer (1916 - 2014) Aaltje Finnema    
Gaastmeer (1918 - 2013) Antje Visser    
Gaeta (1849 - 1882) Maria Pia della Grazia van Bourbon    
Garijp (1767 - ) Sake Floris Antonides    
Garijp (1802 - ) Aleida Beekhuis    
Garijp (1808 - ) Klaske Jacobs Wester    
Garijp (1821 - ) Hinke Petrus Bosma    
Garijp (1824 - ) Hinke Ypes Jellema    
Garijp (1851 - 1926) Warner Jacobs Veltman 1 kB  
Garijp (1855 - ) Jan Roels Wymenga    
Garijp (1875 - 1938) Ynskje Theunis Fokke    
Garijp (1884 - ) Detje Martha de Roos    
Garijp (1918 - 2011) Eelke Algra    
Garijp (1921 - 2011) Kornelis (Kees) Paulusma    
Garijp (1925 - 2013) Jan Veenstra    
Garijp (1929 - 2013) Paulus Paulusma    
Garsthuizen (1918 - 1984) Elsien Dijkema    
Gauw (1827 - 1908) Bouwe Hantjes Speerstra    
Gauw (1855 - ) Harmen Lolkes Wytsma    
Gauw (1857 - ) Tjeerd Douwes Abma    
Gauw (1862 - ) Jitske Bouwes Speerstra    
Gauw (1867 - ) Bauke Kuipers    
Gauw (1874 - ) Trijntje Hettes Jellema    
Gauw (1881 - ) Lieuwe Venema    
Gauw (1895 - 1978) Geertje Yebs Seffinga    
Gauw (1917 - 1917) levenloos kind Piersma    
Gauw (1923 - 2000) Klaas Jaarsma    
Gemeente Het Bildt (1855 - ) Ynze Sipkes Plat    
Gemeente Het Bildt (1887 - ) Trijntje Roelofs Hoogland    
Gemeente Het Bildt (1897 - ) Gerlantje Roelofs Hoogland    
Gemert (1859 - 1940) Johannes Victor Sol    
Gent (1340 - 1399) Jan van Lancaster Gent   3739240 
Gent (1500 - 1558) Karel V van Habsburg    
Gent (1830 - 1872) Amalia Maria da Gloria Augusta van Saksen-Weimar    
Gerkesklooster (1926 - 2011) Jenze Tamminga    
Gestel en Blaarthem (1918 - 2007) Elisabeth Theodora Antonia Broekx    
Geulle (1776 - 1846) Elisabeth Raemaekers    
Geulle (1818 - ) Jacobus Ramakers    
Giekerk (1899 - ) Tietje Bloemhof    
Giekerk (1925 - 2017) Rienk Krist    
Giethoorn (1908 - ) Helena Hermina Albertine Schuurmans    
Ginneken (1819 - 1889) Christiaan Daniëls    
Goënga (1764 - 1812) Hiske Thomas    
Goënga (1764 - ) Douwe Klazes Molenaar 1 kB  
Goënga (1774 - 1833) Ate Thomas Wiersma    
Goënga (1774 - ) Folkert Hendriks (Brandsma) 1 kB  
Goënga (1777 - 1858) Fokje Hendriks Brandsma    
Goënga (1799 - ) Hinke Jans de Boer    
Goënga (1805 - 1837) Janneke Siebrens van der Meulen    
Goënga (1810 - ) Pieter Jans van der Wier    
Goënga (1841 - ) Henrietta Aleida Becking    
Goënga (1851 - ) Jeltje Pieters van der Zijl    
Goënga (1857 - ) Hinke Lolkes Wytsma    
Goënga (1865 - ) Anneke Lolkes Wytsma    
Goënga (1886 - ) Brechtje Ruurds Abma    
Goënga (1899 - 1974) Pieter Reitzes Siebesma    
Goënga (1901 - 1982) Hotze Joukes Punter    
Goëngamieden ( - 1697) Hylkje Taekes    
Goïnga (1914 - 2013) Joukje Buma    
Goïngamieden ( - 2012) Magdalena (Lena) Kornelis    
Goïngamieden (1931 - 2014) Jeltje Kornelis    

GEBOORTEPLAATSTIJDPERKVOORNAAM EN ACHTERNAAMTEKSTSTAMNUMMER
Goïngarijp (1787 - 1830) Epke Tjitskes Rijpkema    
Goïngarijp (1789 - 1823) Klaas Tjitskes Rijpkema    
Goïngarijp (1751 - 1800) Marijke Klazes (Rijpkema) 4 kB  
Goïngarijp (1756 - 1827) Tjitske Klazes Rijpkema 1 kB  
Goïngarijp (1762 - 1826) Tjitske Meijes Rijpkema    
Goïngarijp (1793 - 1877) Johanneske Tjitskes Rijpkema    
Goïngarijp (1798 - 1879) Wiebe Tjitskes Rijpkema    
Goïngarijp (1804 - 1883) Joseph Tjitskes Rijpkema    
Goïngarijp (1815 - ) Tjitze Jans Rijpkema    
Goïngarijp (1822 - ) Meinze Jochems Rijpkema    
Goïngarijp (1836 - ) Trijntje Jacobus Boersma    
Goïngarijp (1845 - ) Jan Tjitzes Rijpkema    
Goïngarijp (1848 - ) Anne Tjitzes Rijpkema    
Goïngarijp (1848 - 1876) Geeske Josephs Rijpkema    
Goïngarijp (1850 - 1908) Klaas Tjitskes Rijpkema    
Goïngarijp (1852 - 1953) Arjen Tjitskes Rijpkema    
Goïngarijp (1854 - ) Grietje (Grytsje) Rijpkema    
Goïngarijp (1856 - 1924) Jozeph Tjitske Rijpkema    
Goïngarijp (1858 - 1898) Sijke Tjitskes Rijpkema    
Goïngarijp (1859 - 1957) Akke Rijpkema    
Goïngarijp (1859 - ) Anna Annes Bouwer    
Goïngarijp (1878 - ) Geeske Rijpkema    
Goïngarijp (1881 - 1965) Tjitze Jans Rijpkema    
Goingarijp (1891 - 1962) Jeltje Johannes Flapper    
Goïngarijp (1916 - 2012) Anna Rijpkema    
Goïngarijp (1923 - ) Baukje Harmens Agricola    
Goingarijp (1924 - 2012) Johannes Agricola    
Goingarijp (1932 - 2013) Jikke Geertruida Rijpkema    
Gondreville (1282 - 1328) Ferry IV van Lotharingen   7520352 
Gorkum (1903 - ) Pieter Nicolaas Christen    
Gorredijk (1812 - ) Andries Jans Hollander    
Gorredijk (1820 - ) Hendrik Oenes Loopstra    
Gorredijk (1824 - ) Sjoukje Jacobs Bijlsma    
Gorredijk (1850 - ) Trijntje Loopstra    
Gorredijk (1871 - ) Reinder Frederik Kutsch Lojenga    
Gorredijk (1873 - ) Andries Hollander    
Gorredijk (1883 - 1959) Roelofke Boonstra    
Gorredijk (1886 - 1961) Gerhardus Lamerus    
Gorredijk (1925 - ) Dirkje (Dicky) van der Woude    
Gotha (1310 - 1349) Frederik II (Bijgenaamd: De Ernstige) van MeiŠen   917514 
Gotha (1800 - 1831) Louise Saksen Gotha    
Gottorp (1818 - 1906) Christiaan IX Sleeswijk Holstein Sonderburg    
Gouda (1851 - ) Martinus Bertels    
Gouda (1886 - ) Franciena Gerarda Maria Bouters    
Gouda (1911 - ) Dirk Durks Bijlsma    
Gouda (1917 - 1958) Geertruida Maria Oosterom    
Goutum (1808 - 1854) Antje Wytses Fransen 1 kB  
Goutum (1750 - 1823) Renske Siebrens Andringa    
Goutum (1753 - 1826) Maria Hoekema    
Goutum (1756 - 1817) Johannis Pieters de Faber    
Goutum (1761 - 1832) Sybren Ymkes Jurna    
Goutum (1781 - 1847) Boukje Doekes Schoffelmeer    
Goutum (1788 - 1842) Hans Taekeles van der Zweep 2 kB  
Goutum (1797 - 1838) Geertje Jans (Gettje) van der Meer    
Goutum (1799 - 1855) Feikje Jans van der Meer    
Goutum (1803 - ) Ale Tjeerds Andringa    
Goutum (1805 - ) Wytske Pieters (Wytske Tjeerds) Andringa    
Goutum (1815 - ) Antje Sybrens Hoekstra    
Goutum (1821 - 1888) Doede Gerbens van der Weide    
Goutum (1825 - 1868) Akke Gerbens van der Weide    
Goutum (1827 - ) Ruurd Franses Fransen    
Goutum (1830 - ) Broer Sipkes van der Meer    
Goutum (1831 - 1887) Jan Doekes Odinga    
Goutum (1841 - 1922) Trijntje Sipkes van der Meer    
Goutum (1854 - ) Sieuwke Andries (Susanna) Hoekstra    
Goutum (1856 - 1915) Evert Wybenga    
Goutum (1857 - 1903) Cornelia Sjoerds Hoekstra    
Goutum (1863 - ) Joukje Heerts Stelpstra    
Goutum (1871 - 1949) Antje de Jong    
Goutum (1878 - ) Jan Hanses Swart    
Goutum (1878 - ) Tjeerd Wybes de Jong    
Goutum (1882 - ) Jisk Hiddes Jonker    
Goutum (1897 - 1985) Jan de Schiffart    
Goutum (1901 - ) Hendrikje Willems de Schiffart    
Goutum (1911 - 2013) Antje Tilstra    
Graafschap Savoye (1125 - 1157) Mathilde van Savoye    
Grabow (1683 - ) Christian Ludwig II van Mecklenburg   896 
Grabow (1725 - ) Lodewijk von Mecklenburg   448 
Grave (1533 - 1558) Anna van Egmont    
Graz (1854 - 1920) Lodewijk Alexander Mountbatten    
Grebenstein (burcht) (1341 - 1413) Herman II (Bijgenaamd: De Geleerde) van Hessen   470032 
Greenwich (1516 - 1558) Maria I Tudor 1 kB  
Greenwich (1533 - 1603) Elisabeth Tudor    
Greonterp (1764 - ) Boukje Rients    
Greonterp (1762 - 1826) Feike Lolkes Lolkema 1 kB  
Greonterp (1757 - 1762) Feike Lolkes (Lolkema)    
Greonterp (1793 - 1879) Gatske Ypkes Visser    
Greonterp (1768 - ) Lieuwe Rients    
Greonterp (1768 - 1840) Sibbeltje Lolkes Lolkema 1 kB  
Greonterp (1761 - 1764) Sibbeltje Lolkes (Lolkema)    
Greonterp (1764 - 1767) Sibbeltje Lolkes (Lolkema)    
Greonterp (1776 - 1837) Sieuwke Lolkes Lolkema    
Greonterp   Theo (Doris) Hoekstra    
Greonterp (1773 - 1848) Trijntje Lolkes (Trienke) (Lolkema)    
Greonterp (1766 - 1852) Wytske Rientses Brouwer    
Greonterp (1722 - 1803) Minke Sybrens    
Greonterp (1723 - 1813) Durk Taekes Taekema 1 kB  
Greonterp (1727 - 1802) Lolle Eelkes 1 kB  
Greonterp (1773 - 1831) Siebrigje Gadses    
Greonterp (1774 - 1848) Hiltje Lieuwes Grondstra (Gronstra)    
Greonterp (1777 - 1831) Gatske Taekes de Jong 1 kB  
Greonterp (1783 - 1823) Bieuwkjen Gerbens Visser    
Greonterp (1792 - 1859) Symen Thomas (Simen of Siemon) Symensma (of Siemonsma)    
Greonterp (1794 - ) Akke Thomas Symensma    
Greonterp (1794 - ) Lolle Jans van der Meulen    
Greonterp (1796 - 1867) Boukje Gerbens Kiestra    
Greonterp (1796 - 1840) Jantje Thomas Siemonsma    
Greonterp (1797 - ) Sybrig Jans van der Meulen    
Greonterp (1798 - ) Brigita Ypkes Visser    
Greonterp (1800 - ) Auke Obes van der Meer    
Greonterp (1801 - 1846) Simme Obes van der Meer 1 kB  
Greonterp (1802 - ) Johannes Thomas Siemensma    
Greonterp (1803 - ) Jarig Sjoerds Rypma    
Greonterp (1810 - ) Hieke Obes van der Meer    
Greonterp (1810 - 1845) Jarig Thomas Siemonsma    
Greonterp (1811 - ) Pieter Sjieuwkes Pietersma    
Greonterp (1812 - ) Akke Pieters van der Meulen    
Greonterp (1812 - 1850) Andrieske Mevis Brandsma    
Greonterp (1815 - ) Wieberig Botes Pietersma    
Greonterp (1815 - 1884) Sjoerd Johannes van der Schuit    
Greonterp (1815 - 1864) Gerben Sjieuwkes Pietersma    
Greonterp (1817 - ) Jan Sieuwkes Pietersma    
Greonterp (1817 - 1889) Sjoerd Taekes Hiemstra    
Greonterp (1817 - 1875) Klaaske Johannes van der Schuit    
Greonterp (1819 - 1914) Siebren Taekes Hiemstra    
Greonterp (1821 - ) Sjoukje Symons Symensma    
Greonterp (1822 - ) Froukje Johannes van der Meulen    
Greonterp (1823 - ) Rein Symons Symonsma    
Greonterp (1823 - ) Jan Johannes' van der Schuit    
Greonterp (1824 - ) Laas Meyes van der Zee    
Greonterp (1827 - ) Thomas Joukes van der Wey    
Greonterp (1827 - 1833) Ybeltje Reins Minnema    
Greonterp (1828 - 1908) Yfke Johannes van der Meulen    
Greonterp (1828 - 1854) Sytske Reins Minnema    
Greonterp (1828 - ) Geert Johannes van der Schuit    
Greonterp (1829 - ) Duttje Lazes Simonsma    
Greonterp (1830 - 1905) Sjoerd Reins Minnema    
Greonterp (1830 - 1860) Aaltje Rientses van der Wey    
Greonterp (1831 - 1860) Hiltje Harmens Gerritsma    
Greonterp (1831 - ) Hotske Sybrens Graafsma    
Greonterp (1832 - 1905) Sixtus Reins (Sikke) Minnema    
Greonterp (1833 - 1900) Ybeltje Reins Minnema    
Greonterp (1834 - 1877) Doetje Ypes (Dutje) Ydema    
Greonterp (1835 - 1909) Grietje Jacobs Hettinga    
Greonterp (1836 - 1874) Willem Harmens Gerritsma    
Greonterp (1837 - 1865) Mebius Jacobs Hettinga 1 kB  
Greonterp (1838 - ) Marijke Hendriks van Dijk    
Greonterp (1838 - ) Wytske Sybrens Graafsma    
Greonterp (1839 - ) Antje Johannes van der Meulen    
Greonterp (1840 - 1886) Klaas Jacobs Hettinga    
Greonterp (1841 - 1915) Vroukje Jarings Siemonsma 1 kB  
Greonterp (1842 - 1842) Trijntje Jacobs Hettinga    
Greonterp (1842 - 1912) Sjieuwke Jarings Siemonsma    
Greonterp (1843 - 1843) Sikke Jacobs Hettinga    
Greonterp (1844 - 1931) Joseph Jarings Siemonsma    
Greonterp (1844 - ) Johannes Johannes' Symonsma    
Greonterp (1844 - 1930) Sikke Jacobs Hettinga    
Greonterp (1847 - ) Froukje Johannes' Siemensma    
Greonterp (1849 - 1921) Trijntje Jacobs Hettinga    
Greonterp (1850 - ) Maria Jacobs van der Zee    
Greonterp (1851 - 1936) Jaring Tjittes (Jarig) Huitema    
Greonterp (1852 - 1941) Rients Tjittes Huitema    
Greonterp (1852 - 1927) Bote Dirks Flapper    
Greonterp (1852 - ) Frans Dirks Flapper    
Greonterp (1853 - ) Thomaske Johannes' Siemensma    
Greonterp (1854 - ) Trijntje Johannes' Siemensma    
Greonterp (1857 - ) Douwe Jarigs Walta    
Greonterp (1861 - ) Akke Huites Huitema    
Greonterp (1861 - ) Symon Jarigs Walta    
Greonterp (1862 - ) Agatha Willems Gerritsma    
Greonterp (1863 - 1885) Johanna Dirks Flapper    
Greonterp (1863 - ) Jantje Willems Gerritsma    
Greonterp (1863 - 1933) Gatske van der Meulen    
Greonterp (1864 - 1864) Harmen Willems Gerritsma    
Greonterp (1865 - 1885) Berber van der Meulen    
Greonterp (1866 - 1954) Elisabeth van der Meulen    
Greonterp (1866 - 1957) Sietske Hoekstra    
Greonterp (1867 - ) Hielkje Taekes van der Ark    
Greonterp (1867 - ) Dieuwke Sjoerds Brattinga    
Greonterp (1867 - 1947) Jaring Jans de Wolff    
Greonterp (1868 - 1952) Gerrit van der Meulen    
Greonterp (1869 - ) Johannes de Wolff    
Greonterp (1869 - ) Petrus Ruurds Bekema    
Greonterp (1871 - 1945) Marijke Jarings de Wolff    
Greonterp (1871 - ) Jan Eeltjes Dooper    
Greonterp (1873 - 1934) Jacob Klazes Hettinga    
Greonterp (1873 - 1893) Froukje Meijes Westendorp    
Greonterp (1873 - 1964) Froukje Eeltjes Dooper    
Greonterp (1873 - ) Jacob Sjoerds Ydema    
Greonterp (1874 - 1875) Jarig Jozef Siemonsma    
Greonterp (1874 - 1958) Reintje Reinders Langedijk    
Greonterp (1874 - 1897) Sjoeke Ypkes Visser    
Greonterp (1875 - 1934) Sjutje Sjoerds Ydema    
Greonterp (1875 - 1944) Sjoerd Pieters Minnema    
Greonterp (1875 - 1939) Marijke Jozefs Siemonsma    
Greonterp (1875 - ) Attje Eeltjes Dooper    
Greonterp (1876 - 1935) Regina Petronella van der Wey    
Greonterp (1876 - 1906) Hittje Jozef Siemonsma    
Greonterp (1877 - 1948) Johannes Meyes Hoekstra    
Greonterp (1878 - ) Akke Jozef Siemonsma    
Greonterp (1878 - ) Margaretha Eeltjes Dooper    
Greonterp (1879 - 1892) Johannes Sjoerds Rypma    
Greonterp (1880 - ) Sietse Jozef Siemonsma    
Greonterp (1881 - ) Marijke Sybrandus Pietersma    
Greonterp (1881 - 1961) Namle Rients van der Wey    
Greonterp (1882 - ) Johannes Sybrandus Pietersma    
Greonterp (1882 - 1882) + dochter Huitema    
Greonterp (1882 - 1926) Veronica (Froukje) Siemonsma    
Greonterp (1883 - ) Grietje Rypma    
Greonterp (1884 - ) Jarig Jozeph' Siemonsma    
Greonterp (1885 - 1942) Houkje Elisabeth Rypma    
Greonterp (1886 - 1955) Tjitte Huitema    
Greonterp (1886 - ) Wiebe Sjoerds Rypma    
Greonterp (1887 - ) Gerrit Sybrandus Pietersma    
Greonterp (1887 - 1966) Ype Rientses Rypma    
Greonterp (1887 - 1961) Folkert Joseph Siemonsma    
Greonterp (1888 - 1985) Cornelis Josephs Witteveen    
Greonterp (1889 - 1926) Syke Barts Brandenburg    
Greonterp (1889 - 1926) Catharina Josephs Siemonsma    
Greonterp (1889 - ) Hessel Siemensma    
Greonterp (1889 - 1968) Haye Josephs Witteveen    
Greonterp (1890 - 1985) Grietje Lieuwes Bekema    
Greonterp (1890 - ) Baukje Siemonsma    
Greonterp (1891 - 1956) Margaretha Anna Galema    
Greonterp (1892 - 1964) Clasina Johanna Galema    
Greonterp (1893 - ) Ypke Jarigs Rypma    
Greonterp (1893 - 1966) Johanna Veronica Galema    
Greonterp (1894 - 1975) Veronica Catharina Galema    
Greonterp (1895 - 1974) Jan Jarings de Wolff    
Greonterp (1896 - ) Sjoerd Harmens Ydema    
Greonterp (1896 - 1979) Jan Nicolaas Galema    
Greonterp (1897 - ) M. (Wijtske) Ydema    
Greonterp (1898 - ) W. (Grietje) Ydema    
Greonterp (1898 - 1898) Anna Cecilia Galema    
Greonterp (1901 - 1977) Georges Hermanus Galema    
Greonterp (1902 - 1997) Michiel Johannes Ydema 1 kB  
Greonterp (1904 - 1934) Herman Jacob Galema    
Greonterp (1905 - 1988) Tjerkje Huitema    
Greonterp (1906 - 1992) Johannes Theodorus Ydema    
Greonterp (1912 - 2001) Klaske Homminga    
Greonterp (1914 - ) Oeke Marie Miedema    
Greonterp (1915 - 2011) Jaring Wiebe Rypma    
Greonterp (1916 - 1979) Pieter Miedema    
Greonterp (1917 - 2004) Rein Miedema    
Greonterp (1918 - 2013) Elisabeth (Bep) de Boer    
Greonterp (1918 - 1947) Anna C. (Zr. Reinoldo) Miedema    
Greonterp (1920 - 2004) Jozef Cornelis (Joop) Miedema    
Greonterp (1922 - 1922) Johannes Miedema    
Greonterp (1923 - 2008) Jozef Kraft    
Greonterp (1924 - ) Maria Monica (Marieke) Miedema    
Greonterp (1924 - 2000) Bouke Taekes Rypma    
Greonterp (1924 - 1993) Gatske Elisabeth Zeinstra 1 kB  
Greonterp (1925 - 2016) Line Margaretha Miedema    
Greonterp (1926 - 1982) Hans Jan Zeinstra    
Greonterp (1926 - ) Siebrigje Hoekstra    
Greonterp (1927 - 2012) Herman J. Miedema    
Greonterp (1927 - 1992) Johannes Miedema    
Greonterp (1927 - 1928) Haije Michiel Zeinstra    
Greonterp (1930 - 1985) Boukje Elisabeth Maria Zeinstra    
Greonterp (1930 - 1968) Gerard Bootsma    
Greonterp (1931 - 2011) Huite Hoekstra    
Greonterp (1931 - 2014) Haije Michiel Zeinstra    
Greonterp (1932 - ) Epke Bootsma    
Greonterp (1933 - 2015) Dora Kuipers    
Greonterp (1933 - 2017) Geertruida Juliana Cecilia (Gerrie) Zeinstra    
Greonterp (1933 - 2004) Anna Agatha (Anny) Galema    
Greonterp (1934 - 2007) Maurits Zeinstra    
Greonterp (1935 - 2017) Hubertus George (Bertus) Galema    
Greonterp (1936 - 2000) Nicolaas Michiel Zeinstra    
Greonterp (1936 - 1998) Marie (Mieke) Bootsma    
Greonterp (1941 - 1942) Veronica Johanna Galema    
Greonterp (1945 - 2014) Trees Hoekstra    
Greonterp (1947 - 1947) Veronica Johanna Galema    
Grijpskerk (1885 - ) Minke van der Ploeg    
Grijpskerk (1945 - ) Zwaantje Pentinga    
Groede (1847 - ) Abraham Johannes Lansen    
Groenlo (1538 - ) Rabo Copes    
Groenlo (1552 - ) Berndje van Vorden    
Groesbeek (1914 - 1995) Johanna Gertuda Kamps    
Groesbeek (1915 - 1993) Augustinus Louis Bevort    
Groningen   Pieter Barlinckhoff    
Groningen (1619 - 1628) Maurits van Nassau-Dietz    
Groningen (1731 - ) Maurits Pico Diderik van Sijtzama    
Groningen (1767 - ) Guustaaf Willem baron van Imhoff    
Groningen (1778 - ) Andries Folkers    
Groningen (1808 - ) Jan Rudolph Folkers    
Groningen (1808 - ) Adrienne Frédérique Jeannette baronesse van Imhoff    
Groningen (1812 - ) Adriaantje Hoekzema    
Groningen (1838 - ) Maria Christina Wegman    
Groningen (1839 - ) Anna Adriana Sophia Wijckerheld Bisdom    
Groningen (1842 - 1888) Wilhelmina Doedes Andela    
Groningen (1845 - 1846) Johannes Schuring    
Groningen (1862 - ) Nicolaas Gerhardus Schipvaart    
Groningen (1880 - ) Helena Hendrika Zervaas    
Groningen (1888 - 1965) Sietze Elsinga    
Groningen (1895 - 1989) Gezine Zwart    
Groningen (1903 - ) Jacobus Johannes Martinus Ypma    
Groningen (1903 - 1979) Margaretha Johanna Catharina Sinning    
Groningen (1914 - 1986) Cornelia Barndina Schipper    
Groningen (1917 - 1998) Cijne Elsinga    
Groningen (1918 - 2006) Sierk Elsinga    
Groningen (1921 - 1996) Hendrik Klinkhamer    
Groningen (1922 - 2013) Wilhelm Veenstra    
Groningen (1924 - 2010) Johanna Hermanna Richarda (Annie) Timmer    
Groningen (1939 - 2015) Maria Helena Theodora (Ria) Schuiten    

GEBOORTEPLAATSTIJDPERKVOORNAAM EN ACHTERNAAMTEKSTSTAMNUMMER
Gronsveld   Maria Josephina Hubertina Plymakers    
Grootebroek (1808 - ) Theodorus Jentink    
Grootebroek (1895 - 1980) Grietje Ruyter    
Grootegast (1804 - ) Floris Sakes Antonides    
Grotenrath, Teveren (1834 - 1908) Jan Leonard Tillmans    
Grouw (1630 - ) Freerk Pieters    
Grouw (1645 - ) Douwe Gerbens 1 kB  
Grouw (1795 - ) Tjisse Martens Koldijk    
Grouw (1799 - ) Ids Michiels Visser    
Grouw (1800 - 1836) Gepke Martens van der Hem    
Grouw (1802 - ) Antje Martens Koldijk    
Grouw (1804 - ) Tjeerd Alles Schaafsma    
Grouw (1808 - 1838) Bruin Martens van der Hem    
Grouw (1810 - ) Johannes Anskes van Asperen    
Grouw (1820 - 1875) Leonardus Johannes Spoelstra    
Grouw (1824 - 1905) Rinske Hendriks Schuurmans    
Grouw (1825 - ) Kornelis Boukes Dijkstra    
Grouw (1825 - 1901) Ybeltje Hendriks Schuurmans    
Grouw (1827 - ) Jetske Idzes Visser    
Grouw (1828 - ) Wouter Hendriks Schuurmans    
Grouw (1830 - 1882) Jan Jans Kooistra    
Grouw (1831 - ) Lolke Klazes Musch    
Grouw (1832 - ) Meinte Hendriks Schuurmans    
Grouw (1833 - ) Reinou Wobbes Schuurmans    
Grouw (1835 - ) Lipkje Hendriks Schuurmans    
Grouw (1836 - ) Boukje Jentjes Zuidema    
Grouw (1843 - 1893) Ymkje Veenema    
Grouw (1848 - ) Anne Hoytes Nijdam    
Grouw (1852 - 1908) Jantje Jans Altenburg    
Grouw (1853 - 1910) Saekele Jans Altenburg    
Grouw (1854 - ) Ruurd Gerbens de Vries    
Grouw (1855 - ) Jan Deelstra    
Grouw (1855 - 1893) Jouke Jans Altenburg 1 kB  
Grouw (1857 - ) Hylke Klazes Postma    
Grouw (1857 - 1940) Wiebe Seakles Altenburg    
Grouw (1865 - 1924) Jantje Jacobs Deelsma    
Grouw (1867 - ) Roel Kerkhof    
Grouw (1868 - 1949) Nieske Jacobs Deelsma    
Grouw (1869 - ) Betje Jacobs Deelsma    
Grouw (1871 - 1941) Joukje Jacobs Deelsma    
Grouw (1874 - 1937) Minke Jacobs Deelsma    
Grouw (1875 - ) Meinte Jacobs Deelsma    
Grouw (1876 - ) Jouke Jacobs Deelsma    
Grouw (1876 - ) Akke Franses Jorna    
Grouw (1878 - 1882) Popke Jacobs Deelsma    
Grouw (1879 - 1962) Popke Eeltjes Witteveen    
Grouw (1879 - ) Minne Jacobs Deelsma    
Grouw (1880 - ) Minne Franses Jorna    
Grouw (1881 - ) Haring Jacobs Deelsma    
Grouw (1882 - 1977) Tjebbe Eeltjes Witteveen    
Grouw (1882 - ) Herre Franses Jorna    
Grouw (1882 - ) Pietje Franses Jorna    
Grouw (1883 - 1883) Marijke Jacobs Deelsma    
Grouw (1885 - ) Johannes Hylkes Postma    
Grouw (1885 - 1970) Anna Jorna    
Grouw (1890 - 1945) Petronella Eeltjes (Pietje) Witteveen    
Grouw (1892 - ) Grietje Sjoers Sytema    
Grouw (1896 - ) Akke Schouwstra    
Grouw (1898 - ) Symen Auke Sybrens Schouwstra    
Grouw (1923 - 2013) Trijntje Hofstra    
Grouw (1924 - 2013) Geert Hoekstra    
Grouw (1924 - 2014) Tjitske (Tjits Peanstra) Nauta    
Grouw (1938 - 2013) Atje (Atsje) Deelstra    
Guimaråes, Portugal (1109 - 1185) Alfons I (Alfonso Henriques / Alfons de Veroveraar) van Portugal    
Gulpen (1825 - 1884) Maria Helena Deckers    

Totaal 671 personen in deze lijst met letter G.

Naar geboorteplaatsen beginnend met letter F

Naar geboorteplaatsen beginnend met letter H

Personen index