Index van personen gerangschikt op GEBOORTEPLAATS letter: A

Personen index

Naar geboorteplaatsen beginnend met letter 3

Naar geboorteplaatsen beginnend met letter B

Totaal 683 personen met 76 verschillende geboorteplaatsen beginnend met een A:
Aalsum (1)
AalsumClooster (1)
Aalzum (3)
Aartswoud (1)
Abbega (100)
Abbega Wymbritseradeel (1)
Abbega ? (2)
Abbega (mairie Heeg) (1)
Abbega (Oudega) (1)
Abbegea (1)
Achelstädt (1)
Achelstaedt (7)
Achlum (71)
Achlum-Sopsum (12)
Achterveld (1)
Achtkarspelen (1)
Aduard (1)
AEgum (9)
AEngwirden (3)
Aiguebelle (1)
Aix-en-Provence (3)
Aken, Duitsland (1)
Akkerwoude (5)
Akkrum (22)
Akkrum - Oude Schouw (1)
Akkrum of Irnsum (1)
Akmarijp (21)
Alblasserdam (1)
Alde Skou (2)
Alkemade (2)
Alkmaar (4)
Allingawier (21)
Almenum (65)
Almenum - Harlingen (1)
Almenum Bolta (5)
Alphen (Appeltern) (1)
Altdorf, Duitsland (1)
Amberg (4)
Ambergen Duitsland (1)
Amboise (1)
Ameland (1)
Amersfoort (1)
Ammerzoden (1)
Amstelveen (2)
Amsterdam (82)
Andijk (4)
Angeren (1)
Angers, Frankrijk (2)
Angria, Duitsland (1)
Anjou, Frankrijk (2)
Anjum (1)
Ankeveen N.H. (1)
Ansbach (1)
Antwerpen (5)
Apeldoorn (2)
Appingedam (1)
Aragón, Spanje (1)
Arkum (2)
Arkum - Tjerkwerd (1)
Arles, Frankrijk (1)
Arnhem (9)
Arnhem of Keppel (1)
Arnstadt (1)
Arolsen (2)
Arolsen (Waldeck) (1)
Arum (154)
Assen (1)
Atamboa (1)
Athene (2)
Atjeh Sumatra (1)
Augustinusga (10)
Austrasië (1)
Avereest (1)
Avigliana (1)
Avigliana, Italië (1)
a.b. "Flora" op de Noordzee (1)

Totaal 683 personen met 76 verschillende geboorteplaatsen bij deze letter A.

Personen index

GEBOORTEPLAATSTIJDPERKVOORNAAM EN ACHTERNAAMTEKSTSTAMNUMMER
Aalsum (1869 - ) Sake Dirks Saakstra    
AalsumClooster (1742 - 1825) Popke Douwes van Aalsma    
Aalzum (1854 - 1891) Jacob Vink    
Aalzum (1895 - 1965) Pieter Boomsma    
Aalzum (1917 - 2011) Grietje van Klaarbergen    
Aartswoud (1821 - 1871) Jansje Leijen    
Abbega (1776 - 1780) Doetje Ypes    
Abbega (1780 - ) Doetje Ypes    
Abbega (1731 - ) Fockien Abes    
Abbega (1732 - ) Jelle Abes    
Abbega (1775 - ) Klaas Ypes    
Abbega (1761 - 1801) Nieske Hotzes    
Abbega (1810 - 1838) Reinskje Gerbens Laagland    
Abbega (1773 - 1833) Sieuwke Ypes Homminga    
Abbega (1778 - 1781) Trijntje Ypes    
Abbega (1707 - 1752) Klaas Jans Hobbema    
Abbega (1731 - 1797) Gatske Klazes Hobbema    
Abbega (1745 - 1834) Waltje Jittes (Flapper)    
Abbega (1750 - 1781) Sjoerd Sjoerds (Postma)    
Abbega (1760 - 1812) Femke Minks Tibma    
Abbega (1762 - ) Stientien Simmes van der Meer    
Abbega (1763 - ) Jitte Simmes van der Meer    
Abbega (1766 - 1846) Obe Simmes van der Meer 1 kB  
Abbega (1767 - 1809) Sytse Pieters Wiersma    
Abbega (1769 - 1769) Wijbrand Simmes van der Meer    
Abbega (1770 - 1771) Wijbrand Simmes van der Meer    
Abbega (1771 - ) Wybren Simmes van der Meer    
Abbega (1775 - 1827) Sjeuke Simmes van der Meer 1 kB  
Abbega (1779 - ) Stientie Simmes van der Meer    
Abbega (1780 - 1860) Johannes Sjoerds (Jan) Postma 1 kB  
Abbega (1784 - 1848) Johannes Jelles (Hiemstra) 1 kB  
Abbega (1789 - ) Liesbeth Ydes Ydema    
Abbega (1792 - ) Jacob Klazes Hoekstra    
Abbega (1792 - 1853) Rients Tjittes Huitema    
Abbega (1794 - 1855) Trijntje Meyes Hobma    
Abbega (1795 - 1852) Lieuwe Tjittes Huitema    
Abbega (1795 - 1850) Pieter Pieters Postma    
Abbega (1796 - 1849) Jan Meyes Hobma    
Abbega (1796 - ) Tjitte Tjittes Huitema    
Abbega (1797 - 1861) Lieuwe Klazes Hoekstra    
Abbega (1800 - 1875) Sjoerd Klazes Hoekstra    
Abbega (1806 - ) Romkje Romkes Hoeksma    
Abbega (1815 - 1868) Aaltje Wijbes van der Zee    
Abbega (1816 - 1850) Froukje Meyes van der Zee    
Abbega (1819 - 1859) Jacob Gerrits Flapper    
Abbega (1820 - ) Eeke Uiltjes Plantinga    
Abbega (1821 - ) Lijsbeth Jans Hobma    
Abbega (1822 - 1899) Dirk Yettes Flapper    
Abbega (1822 - ) Elisabeth Uiltjes Plantinga    
Abbega (1822 - 1849) Meye Hylkes Graafsma    
Abbega (1823 - ) Lolkje Lieuwes Hoekstra    
Abbega (1825 - ) Klaas Lieuwes Hoekstra    
Abbega (1825 - ) Ymkje Uiltjes Plantinga    
Abbega (1827 - ) Pier Johannes Fortuin    
Abbega (1829 - 1877) Yde Harmens Ydema    
Abbega (1830 - ) Siebrig Uiltjes Plantinga    
Abbega (1832 - ) Sietske Douwes Walta    
Abbega (1833 - 1861) Sibbeltje Tjittes de Wolff 1 kB  
Abbega (1836 - 1906) Fedde Tjittes de Wolff    
Abbega (1837 - ) Jacobus Uiltjes Plantinga    
Abbega (1838 - 1861) Johanna Tjittes de Wolff 1 kB  
Abbega (1839 - 1917) Tjitske Hendriks Tekstra    
Abbega (1840 - ) Leentje Ties Tijsma    
Abbega (1841 - 1908) Jan Tjittes de Wolff    
Abbega (1842 - ) Elisabeth Francina Gerarda Tijsma    
Abbega (1844 - ) Sybolt Ottes Foekema    
Abbega (1844 - ) Sybrigje Plantinga    
Abbega (1844 - ) Yna Anna Wilhelmina Ties Tijsma    
Abbega (1845 - 1895) Yfke Ottes Foekema    
Abbega (1852 - ) Hiske Reins Nota    
Abbega (1854 - 1933) Fetje Walta    
Abbega (1855 - ) Jacob Jans Kuipers    
Abbega (1856 - ) Murk Kuipers    
Abbega (1856 - 1933) Gerrit Walta    
Abbega (1857 - 1942) Rein Sjoerds Minnema 1 kB  
Abbega (1857 - ) Willem Plantinga    
Abbega (1859 - 1896) Arjen Sjoerds Minnema    
Abbega (1865 - ) Tietje Feddes de Wolff    
Abbega (1865 - 1941) Jantje Taekes Huitema    
Abbega (1866 - 1933) Tjitte Jans de Wolff    
Abbega (1866 - 1942) Huite Huitema    
Abbega (1870 - 1938) Jantje Harings Deelsma    
Abbega (1871 - 1948) Age Taekes Huitema    
Abbega (1873 - 1931) Titus Jans de Wolff 1 kB  
Abbega (1875 - ) Wytske Taekes Huitema    
Abbega (1880 - ) Tie Sytzes Breeuwsma    
Abbega (1880 - 1948) Rein Sikkes Minnema    
Abbega (1881 - ) Harmen Sybes Ydema    
Abbega (1882 - 1964) Maria Ydema    
Abbega (1884 - ) Sjoerd Sikkes Minnema    
Abbega (1885 - 1958) Johannes Rypma    
Abbega (1886 - ) Marten Symens Hiemstra    
Abbega (1887 - ) Berber Rypma    
Abbega (1890 - 1970) Wybe Jarigs Rypma 1 kB  
Abbega (1891 - ) Ridzerd Kuipers    
Abbega (1892 - ) Jantje Jacobs Kuipers    
Abbega (1901 - 1950) Rein van der Werf    
Abbega (1915 - 1988) Jarig Johannes Rypma    
Abbega (1920 - 1968) Hedwig Louise van der Werf    
Abbega (1922 - 2013) Yda Ydema    
Abbega (1922 - 2012) Catharina Elisabeth van der Werf    
Abbega (1924 - 2016) Louise Susanna van der Werf    
Abbega (1924 - 2014) Maaike de Groot    
Abbega (1925 - 2012) Evert Flapper    
Abbega (1926 - 2013) Fetsje Flapper    
Abbega (1928 - 2014) Ype Valerius van der Werf    
Abbega Wymbritseradeel (1834 - 1883) Siebe Harmens Ydema    
Abbega ? (1596 - 1663) Edwer Pieters Wigmana    
Abbega ? (1763 - 1807) Yfke Gerbens    
Abbega (mairie Heeg) (1815 - ) Oege Uiltjes Plantinga    
Abbega (Oudega) (1895 - 1995) Sidonius Jozef Witteveen    
Abbegea (1925 - 2016) Foekje Attema    
Achelstädt (1874 - 1937) Karl Arno Grosskunz    
Achelstaedt (1734 - 1767) Johann Caspar Grosskunz    
Achelstaedt (1746 - 1826) Christine Elisabeth Tänzer    
Achelstaedt (1773 - 1832) Johann Martin Weichold    
Achelstaedt (1778 - 1856) Johann Nikolaus Grosskunz    
Achelstaedt (1808 - 1883) Johann Nikolaus Weichold    
Achelstaedt (1825 - 1888) Johann Christof Constant Grosskunz    
Achelstaedt (1834 - 1918) Johanne Dorothee Friederike Henriette Weichold    
Achlum (1723 - 1803) Minck Joukes Tibma    
Achlum (1785 - 1830) Ulbe Piers Draisma 1 kB  
Achlum (1798 - 1834) Pieter Reins Andela 1 kB  
Achlum (1803 - ) Jieskjen Wytses Bouma    
Achlum (1805 - ) Dirk Pieters Dijkstra    
Achlum (1805 - ) Tjietske Wytzes Bouma    
Achlum (1805 - ) Foppe Arjens Draisma de Vries 1 kB  
Achlum (1807 - ) Antje Wytzes Bouma    
Achlum (1807 - ) Jouke Arjens de Vries    
Achlum (1810 - ) Klaaske Arjens de Vries    
Achlum (1811 - ) Trijntje Wytzes Bouma    
Achlum (1814 - ) Janke Wytzes Bouma    
Achlum (1815 - ) Wytse Cornelis Bouma    
Achlum (1817 - 1859) Jetske Yebs Ypma 1 kB  
Achlum (1819 - 1884) Fokke Yebs Ypma    
Achlum (1821 - ) Douwe Douwes de Boer    
Achlum (1821 - 1910) Maurits Yebs Ypma 1 kB  
Achlum (1822 - 1884) Lysbeth Sybolts Poelsma    
Achlum (1823 - 1849) Klaas Yebs Ypma 1 kB  
Achlum (1825 - 1826) Evert Yebs Ypma    
Achlum (1826 - ) Fentje Durks van der Zweep    
Achlum (1827 - 1827) Evert Yebs Ypma    
Achlum (1828 - 1903) Ynskje Sybolts Poelsma    
Achlum (1829 - 1829) Boukje Yebs Ypma    
Achlum (1830 - 1907) Teetske Pieters Vellinga    
Achlum (1830 - 1904) Baukje Sybolts Poelsma    
Achlum (1830 - 1912) Evert Yebs Ypma    
Achlum (1832 - 1889) Heere Sybolts Poelsma    
Achlum (1835 - ) Hotske Jelona Jacobs Hoekstra    
Achlum (1835 - ) Ype Annes Bouma    
Achlum (1835 - 1866) Klaaske Siebolts Poelsma 1 kB  
Achlum (1838 - ) Lieuwkje Taekeles van der Zweep    
Achlum (1841 - ) Waltje Douwes van der Tol    
Achlum (1842 - 1901) Baukje Ulbedina Foppes Draisma de Vries    
Achlum (1847 - ) Baukje Taekeles van der Zweep    
Achlum (1848 - ) Doede Douwes de Boer    
Achlum (1854 - 1865) Antje Jacobs Dojema    
Achlum (1860 - 1863) Yeb Maurits Ypma    
Achlum (1861 - ) Gerben Ales Boomsma    
Achlum (1862 - ) Pieter Adams Faber    
Achlum (1865 - 1941) Nicolaas Maurits Ypma    
Achlum (1868 - ) Gerrit van der Pol    
Achlum (1870 - ) Jantje Barteles de Vries    
Achlum (1870 - 1876) Lieuwe Everts Ypma    
Achlum (1873 - ) Lutske Douwes van Sluis    
Achlum (1875 - ) Joost de Vries    
Achlum (1877 - 1927) Feikje Doedes Fennema    
Achlum (1886 - ) Jouke de Boer    
Achlum (1888 - 1977) Jan S. Sijtsma    
Achlum (1890 - 1970) Jieskje Heins Steinfort    
Achlum (1891 - 1962) Fedde Remmelts Andela    
Achlum (1892 - ) Klaas Heins Steinfort    
Achlum (1893 - 1976) Jeltje Remmelts Andela    
Achlum (1895 - ) Klaas Catrinus' Broersma    
Achlum (1895 - 1991) Theunis Heins Steinfort    
Achlum (1904 - ) Froukje Hager    
Achlum (1906 - ) Mauritia Maurits Ypma    
Achlum (1907 - 1980) Anderske Margaretha Ypma    
Achlum (1909 - 2001) Douwe Dokter    
Achlum (1915 - 1993) Doede de Boer    
Achlum (1920 - 2011) Jetske (Jekke) de Boer    
Achlum (1923 - 2011) Eke Gerlofsma    
Achlum (1924 - 2016) Antje Bosch    
Achlum (1924 - 2005) Baukje Fokkema    
Achlum (1925 - 2010) Baudina Maria (Boukje) Veldman    
Achlum (1925 - 2013) Janke Postma    
Achlum (1926 - 2014) Anne Theunis Fokkema    
Achlum (1926 - 2014) Janke Bosch    
Achlum (1931 - 2007) Klaas Fokkema (Folkertsen)    
Achlum (1943 - 2016) Jurjen Lemstra    
Achlum (1953 - 2016) Anna Hillegonda Geertruida (Annie) Zeinstra    
Achlum-Sopsum (1859 - 1932) Reinskje Maurits Ypma    
Achlum-Sopsum (1862 - 1948) Fetje Maurits Ypma    
Achlum-Sopsum (1863 - 1944) Yeb Maurits Ypma    
Achlum-Sopsum (1864 - 1942) Jurjen Maurits Ypma    
Achlum-Sopsum (1867 - 1887) Rein Maurits Ypma    
Achlum-Sopsum (1868 - 1913) Fokke Maurits Ypma    
Achlum-Sopsum (1869 - 1958) Lieuwe Maurits Ypma 1 kB  
Achlum-Sopsum (1903 - ) Jantje Fokkes Ypma    
Achlum-Sopsum (1905 - 1986) Maurits Fokkes Ypma    
Achlum-Sopsum (1906 - 1994) Jetske Reinskje Ypma    
Achlum-Sopsum (1910 - 1962) Klaas Jacob Ypma    
Achlum-Sopsum (1911 - 1914) Yeb Fokkes Ypma    
Achterveld (1857 - 1935) Gijsberta Cecilia van Wegen    
Achtkarspelen (1892 - ) Maaike Tjeerds Andela    
Aduard (1917 - 2004) Jacobus Franciscus Boersma    
AEgum (1783 - ) Johannes Sytzes Roorda    
Aegum (1830 - 1892) Cornelis Jans Jurna    
AEgum (1855 - ) Evert Martens de Boer    
AEgum (1858 - ) Jan Kornelis Jurna    
Aegum (1860 - 1954) Ytje Cornelis Jurna    
Aegum (1862 - 1899) Anna Cornelis Jurna    
AEgum (1863 - ) Jildert Haayes Statema    
AEgum (1869 - ) Laas Haayes Statema    
Aegum (1872 - 1959) Aaltje Statema    
AEngwirden (1831 - ) Freerk Hendriks Kroes    
AEngwirden (1833 - ) Ytje Hendriks Kroes    
AEngwirden (1920 - 2012) Geertruida Christina Postma    
Aiguebelle (1178 - 1233) Thomas I van Savoye   50447078 
Aix-en-Provence (1198 - 1245) Raymond Berengarius V van Provence   25223538 
Aix-en-Provence (1222 - 1291) Eleonora de Provence   59827841 
Aix-en-Provence (1228 - 1261) Sancha de Provence    
Aken, Duitsland   Kunigunde van de Ardennen    
Akkerwoude (1852 - ) Antje Watzes van der Wal    
Akkerwoude (1880 - 1975) Gezina Sleiver    
Akkerwoude (1884 - 1963) Marijke Sleiver    
Akkerwoude (1895 - ) Eelkje Sleiver    
Akkerwoude (1917 - 2003) Gezina Pijper    
Akkrum (1796 - 1811) Benjamin (Binke of Benthe) Popkes Deelsma    
Akkrum (1642 - 1738) Joseph Nolkes Swaga 3 kB  
Akkrum (1645 - ) Auck Tiaerds    
Akkrum (1670 - ) Antje Douwes (Antie)    
Akkrum (1828 - ) Gauke Thijsses Siksma    
Akkrum (1830 - 1908) Grietje Joukes Deelsma    
Akkrum (1832 - 1899) Popke Joukes Deelsma    
Akkrum (1835 - 1902) Haring Joukes Deelsma 1 kB  
Akkrum (1838 - 1909) Jacob Joukes Deelsma    
Akkrum (1843 - 1857) Hessel Joukes Deelsma 1 kB  
Akkrum (1846 - 1921) Sietske Joukes Deelsma 1 kB  
Akkrum (1852 - ) Hinke Gaukes Siksma    
Akkrum (1861 - ) Trijntje Gaukes Siksma    
Akkrum (1864 - 1927) Jouke Popkes Deelsma    
Akkrum (1869 - 1936) Saakje Popkes Deelsma    
Akkrum (1872 - 1921) Haring Popkes Deelsma    
Akkrum (1888 - 1918) Lutske Bouma    
Akkrum (1896 - 1997) Teuntje Willemke Zwierstra    
Akkrum (1896 - ) AElse Ruiter    
Akkrum (1917 - 2016) Fokje Willemsma    
Akkrum (1927 - 1928) Anna Boekema    
Akkrum (1931 - 2017) Baukje Ida (Bauk) Silvius    
Akkrum - Oude Schouw (1922 - 2014) Gé Steenbeek    
Akkrum of Irnsum (1801 - 1892) Jiskjen Popkes Deelsma    
Akmarijp (1776 - 1815) Grietje Tjebbes Witteveen 1 kB  
Akmarijp (1774 - 1851) Pieter Tjebbes Witteveen    
Akmarijp (1773 - 1841) Trijntje Tjebbes Witteveen    
Akmarijp (1780 - 1848) Cornelis Tjebbes Witteveen    
Akmarijp (1787 - 1845) Berber Tjebbes Witteveen    
Akmarijp (1790 - 1841) Josephus Tjebbes Witteveen    
Akmarijp (1830 - 1922) Trijntje Arjens Witteveen    
Akmarijp (1836 - 1866) Elisabeth Pieters Witteveen 1 kB  
Akmarijp (1837 - ) Tjebbe Piers de Vries    
Akmarijp (1840 - ) Trijntje Piers de Vries    
Akmarijp (1847 - 1892) Minke Pieters Witteveen    
Akmarijp (1848 - 1893) Trijntje Jozefs Witteveen    
Akmarijp (1851 - ) Andrieske Jozefs Witteveen    
Akmarijp (1855 - 1911) Jikke Namles Asma    
Akmarijp (1857 - 1923) Willem Namles Asma    
Akmarijp (1860 - 1892) Maria Namles Asma    
Akmarijp (1865 - ) Pieter Annes Koopmans    
Akmarijp (1866 - ) Eelke Annes Koopmans    
Akmarijp (1874 - ) Elizabeth Baukes Terpstra    
Akmarijp (1874 - 1950) Aafke Tjebbes de Vries    
Akmarijp (1878 - ) Dirk de Vries    
Alblasserdam (1897 - ) Sibrand Pieter Brouwer Martens    
Alde Skou (1920 - 2001) Agatha Regina (Agaath) Boersma    
Alde Skou (1922 - 1998) Evert P. Boersma    
Alkemade (1924 - 2008) Simon Leonardus Wenzelaus Johannes (Siem) Adema    
Alkemade (1924 - 1960) Petronella Barbera Johanna (Nel) Bakker    
Alkmaar (1539 - ) Marijtgen van Teylingen    
Alkmaar (1579 - ) Dirk van Nes    
Alkmaar (1855 - 1939) Margaretha Johanna Maria Hazes    
Alkmaar (1909 - 1994) Catharina Elisabeth Louisa de Wit    
Allingawier (1566 - 1596) Poppe Gerlofs (Popma)    
Allingawier (1725 - 1799) Tjepk Bokkes Scheltinga 1 kB  
Allingawier (1726 - 1799) Tite Bokkes Terwisscha van Scheltinga 1 kB  
Allingawier (1820 - 1900) Baukjen Doekles Yntema    
Allingawier (1839 - ) Trijntje Jacob Noordmans    
Allingawier (1859 - ) Sybren Jelles Andela    
Allingawier (1861 - 1919) Willem Jelles Andela    
Allingawier (1862 - 1919) Pietje Jelles Andela 1 kB  
Allingawier (1882 - ) Jaitske Hindriks Scheffer    
Allingawier (1884 - ) Trijntje Hindriks Scheffer    
Allingawier (1889 - ) Sjoerdje Palstra    
Allingawier (1891 - ) Akke Palstra    
Allingawier (1893 - ) Geertruida Theodorus' Palstra    
Allingawier (1894 - ) Evert Palstra    
Allingawier (1896 - ) Maria Petronella Palstra    
Allingawier (1919 - 2015) Wilfrida Teckla (Frida) Kramer    
Allingawier (1922 - 2002) Hendrik Franciscus Kramer    
Allingawier (1923 - 2004) Gerrit Rein Kramer    
Allingawier (1924 - ) Wytske Tecla Kramer    
Allingawier (1926 - ) Geertruida Hiske (Trude) Kramer    
Allingawier (1929 - 2016) Catharina Anna Kramer    

GEBOORTEPLAATSTIJDPERKVOORNAAM EN ACHTERNAAMTEKSTSTAMNUMMER
Almenum (1763 - ) Antje Douwes Broersma    
Almenum (1785 - ) Anthony Harmens Beuker    
Almenum (1794 - 1819) Dirk Johannes Tolsma    
Almenum (1796 - 1864) Dominicus Johannes Tolsma    
Almenum (1801 - ) Willem Douwes Tichelaar    
Almenum (1814 - 1828) Baukje Yebs Ypma 1 kB  
Almenum (1814 - ) Zwaantje Bouwsma Wassenaar    
Almenum (1828 - 1863) Johannes Jans van der Tol    
Almenum (1830 - 1832) Wieger Michiels Galema    
Almenum (1835 - ) Hans Hendriks Bolta    
Almenum (1835 - 1863) Anna Paulus Tolsma    
Almenum (1837 - 1837) Johannes Paulus Tolsma    
Almenum (1837 - 1868) Trijntje Jans Hollander    
Almenum (1839 - ) Johannes Paulus Tolsma    
Almenum (1839 - ) Klaaske Gerbens Bolta    
Almenum (1840 - 1925) Hiske Paulus' Tolsma    
Almenum (1842 - 1842) Janneke Paulus Tolsma    
Almenum (1844 - 1874) Ane Paulus Tolsma    
Almenum (1845 - ) Jetske van der Meer    
Almenum (1846 - 1923) Loltje Rientses Hoeksma    
Almenum (1854 - ) Marijke Tietes Kouwenburg    
Almenum (1861 - ) Rients Minnes Bosma    
Almenum (1864 - 1933) Maria Ypma    
Almenum (1866 - ) Wybe Ypma    
Almenum (1867 - 1961) Anne Jans Zeinstra    
Almenum (1868 - ) Johanna Fluit    
Almenum (1868 - 1868) + dochter Ypma    
Almenum (1870 - 1946) Jan Yebs Ypma    
Almenum (1870 - 1885) Age Jans Zeinstra    
Almenum (1871 - 1938) Jan Cornelis Hobma    
Almenum (1872 - 1885) Willem Jans Zeinstra    
Almenum (1872 - 1946) Sible Yebs Ypma    
Almenum (1873 - 1954) Martha Jans Zeinstra    
Almenum (1873 - 1900) Ida Johanna Tolsma    
Almenum (1874 - ) Riemke Miedema    
Almenum (1874 - ) Veronica Anna Ypma    
Almenum (1875 - 1938) Henderina Rolsma    
Almenum (1876 - 1935) Dominicus Jans Zeinstra    
Almenum (1876 - ) Clara Therecia Ypma    
Almenum (1878 - 1960) Swiberta Jans (Wiepkje) Zeinstra    
Almenum (1878 - 1947) Jacobus Jozephus Maria Giezen    
Almenum (1878 - ) Geertruida Martina Ypma    
Almenum (1891 - 1953) Antje Hovinga    
Almenum (1895 - ) Theodorus Benedictus Jorna    
Almenum (1895 - 1984) Helena Bokkes Witteveen    
Almenum (1896 - ) Johannes Jorna    
Almenum (1896 - 1963) Thecla Bokkes Witteveen    
Almenum (1898 - ) Elisabeth Jorna    
Almenum (1899 - ) Johanna Klasina Ypma    
Almenum (1900 - ) Homme Jorna    
Almenum (1900 - ) Sybrigje Maria Ypma    
Almenum (1902 - ) Yeb Ypma    
Almenum (1903 - 1963) Jan Dominicus Zeinstra    
Almenum (1906 - ) Margaretha (Griet) Zeinstra    
Almenum (1907 - 1948) Geertruide Margaretha Zeinstra    
Almenum (1909 - 1986) Juliana (Janke) Zeinstra    
Almenum (1911 - ) Hilbrand Zeinstra    
Almenum (1913 - 1959) Martha Zeinstra    
Almenum (1913 - 1913) Anne Annes Zeinstra    
Almenum (1914 - 2005) Margaretha (Griet) Zeinstra    
Almenum (1915 - 2013) Reinder (Rein) Zeinstra    
Almenum (1918 - 1976) Anne Zeinstra    
Almenum (1919 - 2003) Leo Zeinstra    
Almenum (1921 - ) Wiepkje (Wiep) Zeinstra    
Almenum (1930 - 2013) Cornelis (Cees) van Wier    
Almenum - Harlingen (1789 - 1869) Lutske Harmens (Lucia) Beuker 1 kB  
Almenum Bolta (1786 - ) Barbara Lammerts Tolsma    
Almenum Bolta (1792 - ) Durk/Theodorus Johannes Tolsma    
Almenum Bolta (1795 - ) Eeke Johannes Tolsma    
Almenum Bolta (1797 - ) Maria Johannes Tolsma    
Almenum Bolta (1799 - ) Franciscus Johannes Tolsma    
Alphen (Appeltern) (1860 - 1918) Maria van Os    
Altdorf, Duitsland (778 - 825) Welf   103314194562 
Amberg (1325 - 1398) Ruprecht II (Bijgenaamd: De Harde) van de Palts   940032 
Amberg (1352 - 1410) Ruprecht III van de Palts   470016 
Amberg (1574 - 1610) Frederik IV Pfalz Simmern   12646 
Amberg (1596 - 1632) Frederik V Wittelsbach Keurvorst v. Palts   7302 
Ambergen Duitsland (1884 - ) Vincenz Georg Lampe    
Amboise (1470 - 1498) Karel VIII van Valois    
Ameland (1898 - 1977) Hendrik Teunis' Oud    
Amersfoort (1929 - 2008) Elias Johannes (Kees) van Nimwegen    
Ammerzoden (1905 - 1964) Adriaan de Wit    
Amstelveen (1812 - ) Antje Pieters de Vries    
Amstelveen (1814 - ) Lubbert Pieters de Vries    
Amsterdam   Agatha Maria van der Heyden    
Amsterdam   Albertus Waltherus van der Heyden    
Amsterdam   Hedwig Juliana Maria van der Heyden    
Amsterdam   Jeltje Johanna Bruens    
Amsterdam   Johan Bruens    
Amsterdam   Johanna Cornelia Bruens    
Amsterdam   Johannes Wilhelmus Bruens    
Amsterdam   Maria Agatha van der Heyden    
Amsterdam (1751 - 1816) Alida/Aletta Brouwer    
Amsterdam (1774 - ) Johanneske Siemons de Jager    
Amsterdam (1784 - 1869) Geertruida J. van der Balk    
Amsterdam (1791 - 1854) Sjoerd Lolles de Boer    
Amsterdam (1799 - 1890) Alida Thomas (Aaltje) Overmeer 1 kB  
Amsterdam (1808 - ) Pieter Gijsbertz de Clercq    
Amsterdam (1813 - 1859) Wilhelmina van Klaveren    
Amsterdam (1815 - ) Lambertus Simon Krips    
Amsterdam (1829 - 1899) Mathias Antonius Schuurs 1 kB  
Amsterdam (1836 - ) Johan Rudolff Huyberts Vorst    
Amsterdam (1839 - ) Richardus Hendrikus Ignatius Randshuizen    
Amsterdam (1843 - 1924) Catharina Johanna Griesheimer    
Amsterdam (1864 - ) Margaretha Lambertina van der Kallen    
Amsterdam (1880 - 1919) Jacobus Johannes Kompier 1 kB  
Amsterdam (1881 - 1964) George Bontekoe    
Amsterdam (1883 - 1916) Maria Therezia Lucia Korzelius    
Amsterdam (1887 - 1953) Maria Wilhelmina Romein    
Amsterdam (1888 - 1961) Johanna Boer    
Amsterdam (1891 - 1952) Johannes Albertus Hettinga    
Amsterdam (1893 - 1960) Geertruida Gusta Derksema    
Amsterdam (1894 - 1985) Theodorus Baars    
Amsterdam (1895 - 1981) Sybrand Takes    
Amsterdam (1896 - 1963) Gerrit Hoekema    
Amsterdam (1900 - 1980) Johannes Cornelis Witteveen    
Amsterdam (1900 - 1944) Margaretha Elisabeth Dorothea Schults    
Amsterdam (1902 - 1980) Catharina Johanna Kompier    
Amsterdam (1903 - 1951) Jacobus Johannes Kompier    
Amsterdam (1904 - ) Frederika Ruts    
Amsterdam (1905 - ) Margaretha Magdalena Kompier    
Amsterdam (1908 - 1908) Margo Kompier    
Amsterdam (1908 - ) Engelina Wilhelmina Vissers    
Amsterdam (1908 - ) Christiaan Michiel van Wijngaarden    
Amsterdam (1909 - 1986) Hendrikus Antonius Bruens    
Amsterdam (1909 - 1984) Johannes Gerrit Beintema    
Amsterdam (1909 - ) Ferdinand Frederik Kompier    
Amsterdam (1910 - ) Maria Theresia Lucia Kompier    
Amsterdam (1912 - 1985) Marinus Leonardus van der Sar    
Amsterdam (1913 - ) Hendrik Aukes    
Amsterdam (1914 - ) Jeltje Johanna Aukes    
Amsterdam (1914 - 1919) Anne Jan Aukes    
Amsterdam (1915 - 1948) Antonius Petrus Aukes    
Amsterdam (1915 - ) Sophia Aukes    
Amsterdam (1916 - 1987) Maria Alida Fokkelman    
Amsterdam (1917 - ) Jan Aukes    
Amsterdam (1917 - ) Willy Dalida Esselaar    
Amsterdam (1918 - ) Sibbele Aukes    
Amsterdam (1919 - 2017) Wijnanda (Nan) van den Bergh    
Amsterdam (1920 - ) Anne Jan Aukes    
Amsterdam (1921 - 1991) Cornelis Antonius Aukes    
Amsterdam (1921 - 1996) Jan Auke Aukes    
Amsterdam (1921 - 1922) Geertruida Gusta Aukes    
Amsterdam (1921 - 1978) Gesina Johanne Jongens    
Amsterdam (1922 - ) Gerardus Josephus Adrianus Bekker    
Amsterdam (1922 - 2000) Johannes Woudboer    
Amsterdam (1922 - 2015) Elisabeth Lenie (Bets) Stam    
Amsterdam (1922 - 1925) Johannes Aukes    
Amsterdam (1923 - 2017) Gerrit Elzinga    
Amsterdam (1923 - 1978) Pier Aukes 1 kB  
Amsterdam (1923 - ) Cornelia Maria Bontekoe    
Amsterdam (1923 - 1924) Epke Aukes    
Amsterdam (1923 - ) Geertruida Gusta Aukes    
Amsterdam (1924 - ) Regina Maria Aukes    
Amsterdam (1925 - ) Johannes Theodorus de Haas    
Amsterdam (1925 - ) Jeltje Aukes    
Amsterdam (1925 - 1926) Johannes Marinus Aukes    
Amsterdam (1926 - ) Johannes Franciscus Aukes    
Amsterdam (1926 - ) Anna Johanna Aukes    
Amsterdam (1927 - 2015) Maria Clara Electa Walburga barones van Harinxma thoe Slooten    
Amsterdam (1942 - ) Maria Aaltjen Krebber    
Amsterdam (1977 - ) Aimée Söhngen    
Amsterdam (1984 - ) Cornelius Johannes Guijken    
Amsterdam (2001 - ) Anastasia Margriet Josephine (Anna) van Lippe-Biesterfeld van Vollenhoven    
Amsterdam (2002 - ) Isabella Lily Juliana van Vollenhoven    
Amsterdam (2005 - ) Felicia Juliana Bénedicte Barbara van Lippe Biesterfeld van Vollenhoven    
Andijk (1736 - 1770) Teetje Jans Groot    
Andijk (1738 - 1807) Reijndert Klazes Kooiman    
Andijk (1767 - 1848) Klaas Reijderts Kooijman    
Andijk (1791 - 1835) Reijder Klazes Kooijman    
Angeren (1905 - 1991) Johanna Christina de Vries    
Angers, Frankrijk (866 - 923) Robert (van Parijs / van Frankrijk) van Bourgondië   6457137164 
Angers, Frankrijk (1092 - 1143) Fulco V Anjou Plantagenet   117441840 
Angria, Duitsland (895 - 968) Mathilde (van Ringelheim) van Saksen    
Anjou, Frankrijk (820 - 866) Robert (Rutpert) de Sterke    
Anjou, Frankrijk (1112 - 1165) Sybille van Anjou    
Anjum (1891 - ) Korneliske Haima    
Ankeveen N.H. (1815 - ) Johannes Hendriks van der Kooi    
Ansbach (1683 - 1737) Carolina van Brandenburg - Ansbach   963 
Antwerpen (1338 - 1368) Lionel Plantagenet Clarence   14957002 
Antwerpen (1578 - 1648) Catharina Belgica van Oranje Nassau   12643 
Antwerpen (1579 - 1640) Charlotte Flandrina van Oranje Nassau    
Antwerpen (1580 - 1631) Charlotte Brabantina van Oranje Nassau    
Antwerpen (1581 - 1657) Emilia Antwerpiana van Oranje Nassau    
Apeldoorn (1926 - ) Elizabeth Koehoorn    
Apeldoorn (1938 - 2015) Elisabeth Agatha (Lies) Andela    
Appingedam (1871 - ) Johannes Hillebrandrus Hegeman    
Aragón, Spanje (1086 - 1157) Ramiro II van Aragón    
Arkum (1929 - 2012) Susanna Veronica de Jong    
Arkum (1949 - 1982) Hilbrand Leo Rein (Hille) Zeinstra    
Arkum - Tjerkwerd (1791 - 1873) Ytje Jans Siemonsma    
Arles, Frankrijk (920 - 950) Lotharius II van Italië    
Arnhem (1612 - 1640) Hendrik Casimir I van Nassau-Dietz 1 kB  
Arnhem (1613 - 1664) Willem Frederik van Nassau-Dietz 1 kB 3840 
Arnhem (1617 - 1617) Johan Ernst Nassau-Dietz    
Arnhem (1867 - ) Amelia Gerardina Albarda    
Arnhem (1868 - 1868) Albertus Gerbens Galema    
Arnhem (1894 - 1971) Regina Maria Tellingen    
Arnhem (1908 - 1996) Engelbertus Jacobus Werner    
Arnhem (1922 - 2014) Meile Dirk Haga    
Arnhem (1948 - ) Herman Mutgeert    
Arnhem of Keppel (1600 - ) Amelia Hooft    
Arnstadt (1529 - 1583) Gunther van Schwarsburg Blankenburg    
Arolsen (1831 - ) George Victor von Waldeck-Pyrmont   62 
Arolsen (1858 - 1934) Adelheid Emma Wilhemina Theresia von Waldeck-Pyrmont 1 kB 31 
Arolsen (Waldeck) (1861 - 1922) Helena Frederika Augusta van Waldeck-Pyrmont    
Arum (1745 - 1829) Fokke Yebs Ypma 1 kB  
Arum (1743 - 1798) Jan Yebs (Ypma) 1 kB  
Arum   Trijntje van Dijk    
Arum (1598 - 1636) Bauck Gerloffsdr. 1 kB  
Arum (1599 - ) Tiedt Gerloffsdr. 1 kB  
Arum (1607 - 1638) Auck Gerloffsdr. 1 kB  
Arum (1616 - 1673) Liupck Jans    
Arum (1656 - ) Klaas Gerbens Ludum 1 kB  
Arum (1658 - 1728) Tjerk Sjoerds Hoitinga 1 kB  
Arum (1662 - ) Tietske Gerbens Ludum 1 kB  
Arum (1693 - 1732) Bokke Bokkes Posthumus Scheltinga    
Arum (1696 - 1753) Yeb Mattheus' (Ypma)    
Arum (1726 - ) Peer Wiebes (Ypma)    
Arum (1730 - 1800) Wybrich Bokkes Scheltinga 1 kB  
Arum (1730 - ) Deeuke Obbes (Ypma)    
Arum (1731 - ) Geeltie Wiebes (Ypma)    
Arum (1731 - ) Teatske Obbes (Ypma)    
Arum (1732 - 1806) Trijntje Jelles    
Arum (1735 - ) Mattheus Wiebes (Ypma)    
Arum (1747 - 1747) Itie Yebs (Ypma)    
Arum (1747 - ) Peer Yebs (Ypma)    
Arum (1749 - ) Dettje Yebs (Ypma)    
Arum (1750 - ) Obe Yebs (Ypma)    
Arum (1766 - 1826) Gerben Lourens de Boer    
Arum (1768 - 1838) Pieter Lourens de Boer    
Arum (1782 - 1804) Antje Hoitinga Lycklama à Nijeholt    
Arum (1783 - 1783) N. Lycklama à Nijeholt    
Arum (1785 - 1829) Elisabeth Wiarda Lycklama à Nijeholt 1 kB  
Arum (1786 - 1867) Sjoerdtje Hoitinga Lycklama à Nijeholt    
Arum (1787 - 1817) Johanna Lycklama à Nijeholt 1 kB  
Arum (1790 - 1853) Watze Reins Andela 1 kB  
Arum (1791 - 1838) Abel Wiarda Lycklama à Nijeholt 1 kB  
Arum (1792 - ) Riemke Douwes Hoitinga    
Arum (1793 - 1869) Klaas Reins (Claas) Andela 1 kB  
Arum (1795 - 1834) Trijntje Reins Andela    
Arum (1796 - 1885) Geertje Klazes de Boer    
Arum (1797 - ) Klaaske Jans Zijlstra    
Arum (1803 - ) Eeltje Sytses Kooistra    
Arum (1804 - ) Cornelis Sibles Bakker    
Arum (1804 - ) Pieter Jacobs Hoitinga    
Arum (1804 - ) Reinder Sjoerds Thijmstra    
Arum (1805 - ) Herre Sytzes Kooistra    
Arum (1807 - ) Uilkjen Ottes Beswerda (Berswerda)    
Arum (1809 - ) Jan Pieters Buwalda    
Arum (1809 - 1848) Eeke Dirks Hollander    
Arum (1814 - ) Dieuwke Abels Lycklama à Nijeholt    
Arum (1815 - ) Marten Baukes Rypma    
Arum (1816 - ) Jan Durks Oudeboon    
Arum (1816 - 1860) Rein Klazes Andela 1 kB  
Arum (1816 - ) Tiette Baukes Rypma    
Arum (1817 - ) Klara Jetske Folkerts Meter    
Arum (1818 - 1872) Wiebe Dirks Oudeboon 1 kB  
Arum (1824 - 1863) Rein Watzes Andela    
Arum (1825 - 1896) Doetje Hommes Jorna    
Arum (1826 - ) Antje Doekles van der Plaats    
Arum (1826 - ) Fokke Abdias Buwalda    
Arum (1828 - 1885) Tjeerd Hommes Jorna    
Arum (1828 - 1914) Battje Pieters Andela 1 kB  
Arum (1829 - 1879) Rein Pieters Andela 1 kB  
Arum (1829 - 1869) Antje Watzes Andela    
Arum (1831 - ) Jannigje Sybrens Jorritsma    
Arum (1832 - ) Broer Baukes Miedema    
Arum (1832 - ) Lieme Johannes Glazema    
Arum (1832 - 1895) Otte Pieters Andela 1 kB  
Arum (1833 - ) Sytze Eeltjes Kooistra    
Arum (1834 - 1899) Pietertje Pieters Andela 1 kB  
Arum (1835 - ) Abel Wiarda Eeltjes Kooistra    
Arum (1835 - ) Japikje Piers van Popta    
Arum (1835 - ) Sjoukje Eeltjes Holkeboer    
Arum (1835 - ) Minke Hommes Jorna    
Arum (1836 - 1910) Yeb Jans Ypma    
Arum (1837 - 1916) Ytje Jans Ypma    
Arum (1838 - ) Sytske Rinzes Koopal    
Arum (1840 - ) Johantje Pieters Hoitinga    
Arum (1840 - 1913) Geertje Hommes Jorna    
Arum (1840 - 1879) Hille Jans Ypma    
Arum (1841 - 1841) Wypke Pieters Hoitinga    
Arum (1842 - ) Cornelis van der Veen    
Arum (1842 - ) Wypke Pieters Hoitinga    
Arum (1843 - 1916) Tietje Geerts Andela 1 kB  
Arum (1843 - 1914) Antje Jans Ypma    
Arum (1844 - ) Hieke Scheltes Faber    
Arum (1844 - 1895) Folkert Reins Andela 1 kB  
Arum (1846 - ) Aafke Jacobs de Vries    
Arum (1846 - 1846) Ysbrand Jans Ypma    
Arum (1848 - 1929) Tietje Jans Ypma    
Arum (1848 - 1879) Antje Geerts Andela    
Arum (1850 - ) Doede Doedes Fennema    
Arum (1850 - 1864) Ysbranda Jans Ypma    
Arum (1851 - ) Jan Klases van der Plaats    
Arum (1852 - 1913) Froukje Jans Ypma    
Arum (1853 - 1853) Trijntje Jans Ypma    
Arum (1856 - 1938) Pieter Reins Andela    
Arum (1859 - 1887) Dieuwke Ottes Andela    
Arum (1859 - ) Uilkje Liemes Glazema    
Arum (1860 - 1927) Pietje Andela 1 kB  
Arum (1860 - ) Uilkje Ottes Andela    
Arum (1861 - 1889) Sible Jans Ypma    
Arum (1861 - ) Antje Liemes Glazema    
Arum (1862 - ) Gerrit Anes de Boer    
Arum (1863 - 1933) Catharina Hilles Ypma    
Arum (1863 - 1949) Fokje Gerrits Ypma    
Arum (1863 - ) Fokeltje Ottes Andela    
Arum (1864 - 1943) Jan Hilles Ypma    
Arum (1864 - 1942) Tietje Gerrits Ypma    
Arum (1865 - ) Tjebbe Hilles Ypma    
Arum (1865 - ) Theodorus Jans Ypma    
Arum (1866 - ) Rippert Gerrits Visser    
Arum (1866 - ) Sjoerd Hessels Faber    
Arum (1866 - ) Sibbeltje Liemes Glazema    
Arum (1867 - ) Antje Piers Jagersma    
Arum (1868 - ) Antje Wybes Wykel    
Arum (1868 - ) Battje Ottes Andela    
Arum (1869 - ) Sybren Ottes Andela    
Arum (1871 - 1930) Johannes Liemes Glazema 1 kB  
Arum (1871 - ) Sybrandus Hilles Ypma    
Arum (1871 - 1959) Lieuwe Ottes Andela    
Arum (1872 - ) Gerrit Hilles Ypma    
Arum (1874 - ) Alida Hilles Ypma    
Arum (1875 - ) Pieter Liemes Glazema    
Arum (1877 - ) Trijntje Hoitinga    
Arum (1877 - 1959) Catharina Anema    
Arum (1878 - 1935) Klara Folkerts Andela 1 kB  
Arum (1879 - 1929) Yeb Anema    
Arum (1880 - ) Dieuwke Kooistra    
Arum (1881 - 1922) Wytze Ales Andela    
Arum (1881 - 1922) Antje Wypkes Hoitinga    
Arum (1882 - 1883) Theodorus Ypma    
Arum (1885 - 1959) Johantje Wypkes Hoitinga    
Arum (1885 - ) Douwe Yebs Tiemensma    
Arum (1886 - ) Anna Maria Ypma    
Arum (1886 - 1945) Grietje Johannes' Hoitinga    
Arum (1888 - ) Jelle Johannes' Bruinsma    
Arum (1889 - 1889) Rein Pieters Andela    
Arum (1890 - 1974) Hans Thomas Schaafsma    
Arum (1890 - 1979) Rienkje Remmelts Andela    
Arum (1891 - ) Sjoerdje Folkerts Andela    
Arum (1894 - ) Hessel Sjoerds Faber    
Arum (1894 - 1976) Pieter Symons Aukema    
Arum (1895 - ) Jan Douwes Buwalda    
Arum (1899 - 1991) Otte Lieuwes Andela    
Arum (1901 - 1936) Catharina Jurjens Ypma    

GEBOORTEPLAATSTIJDPERKVOORNAAM EN ACHTERNAAMTEKSTSTAMNUMMER
Arum (1903 - ) Aafke Jelles Postma    
Arum (1903 - 1998) Antje Lieuwes Andela    
Arum (1905 - ) Keimpe Remmelts Andela    
Arum (1919 - 1919) Wapke Andela    
Arum (1923 - 2004) Dieuwke Feenstra    
Arum (1930 - 2017) Tine Koopmans    
Arum (1930 - ) Tjebbe Acronius Hettinga    
Arum (1932 - 2015) Michiel Jan Anthonius Hettinga 1 kB  
Arum (1937 - 2017) Hinke Yntema 1 kB  
Arum (1939 - 1944) Piet Teake Ypma    
Arum (1943 - 2015) Maurits Yep Ypma    
Arum (1956 - 2014) Geert van Althuis    
Assen (1921 - 2014) Ans Zwaanstra    
Atamboa (1925 - ) Corry Tessers    
Athene (1901 - 1964) Paul I van Griekenland    
Athene (1940 - ) Constantijn II van Griekenland 1 kB  
Atjeh Sumatra (1905 - 1905) Petronella Huijts    
Augustinusga (1828 - ) Jakob Willems Groenland    
Augustinusga (1832 - ) Aukjen Tjeerds Kloosterman    
Augustinusga (1847 - ) Sake Veenstra    
Augustinusga (1856 - ) Ringenera Suzanna Groenland    
Augustinusga (1888 - 1966) Wytske Tjeerds Andela    
Augustinusga (1889 - ) Doetje Tjeerds Andela    
Augustinusga (1895 - ) Jan Tjeerds Andela    
Augustinusga (1897 - ) Jeltje Tjeerds Andela    
Augustinusga (1900 - 1901) Jakob Tjeerd Andela    
Augustinusga (1902 - ) Jacoba Tjeerds Andela    
Austrasië (713 - 755) Carloman Martel    
Avereest (1911 - 2004) Hendrikus Scholte    
Avigliana (1360 - 1391) Amadeus VII (Bijgenaamd: De Rode Graaf) van Savoye    
Avigliana, Italië (1136 - 1189) Humbert III van Savoye   100894156 
a.b. "Flora" op de Noordzee (1836 - ) Frederykes Jacobus Heemstra 1 kB  

Totaal 683 personen in deze lijst met letter A.

Naar geboorteplaatsen beginnend met letter 3

Naar geboorteplaatsen beginnend met letter B

Personen index